Wpis z mikrobloga

Mowisz o Dashu po $8-12.5 czy LTC po $3-$4 czy XWC po 0.0000006-0.000001 - wszystkie mają się całkiem dobrze - dzięki że pytasz


@xrn51: nie tylko zawsze alty i scamy szilowałeś ale też wielki "blockchain" czas leci a Ty nic się nie nauczyłeś a dash to jeden z największych scamów, dzięki za potwierdzenie, dalej w shitcoinach, nic sie nie zmieniło.

BTW: Nie wiem kto to BTCArchitect - może coś mi uciekło
  • Odpowiedz
Jak sobie otworzysz kanał bezpośredni to problemów nie ma, stąd model banków


@megaloxantha: Janie mam żadnych problemów. AMP i też nie będzie.

bo nie jesteś w stanie w żaden sposób zamknąć kanału. Możesz tylko prosić drugą stronę o zamknięcie.


Zgadza sie, wałkoowane wiele razy - WATHTOWERY JUŻ DZIAŁAJĄ.
I nikogo nie prosisz o zamknięcie. Samoistnie się zamyka.
  • Odpowiedz
@pawlo74: smutne jest to ze nie masz pojecia od którego roku jestem w świecie krypto, w co inwestowalem, na czym zarobiłem na czym straciłem, ile mam BTC, ETH czy Dasham, czy przypadkiem nie pracuje nad rozwojem kodu Twojej ukochanej waluty, na ilu konferencjach na świecie go promowałem - ale jako wykopowy ludek masz prawo wygłaszać tezy i podświadomie stawiać się na pozycji która może karcić innych mając dokładnie zerową wiedzę -
  • Odpowiedz
@fervi "etc vision" nie ma nic wspólnego z etc zresztą z niczym nie ma. Ich github na dzisiaj jest kompletnie martwy i ma jedną akcję frork jednego z klientów Ethereum
  • Odpowiedz
@banciur: W sensie nie patrzę na ETH, bo nie ma przyszłości. Chodzi mi o to, że zaraz "główny projekt Ethereum" zrobi forka i powstają dwa Ethereum. Jak rozumiem ten drugi ma mieć już PoS albo niebawem, co zniszczy milionowe inwestycje, które zostały poczynione wcześniej.

Może stary łańcuch umrze lub będzie podjadał torcik
  • Odpowiedz
@xrn51: co mi tu ściemniasz? To, że jeździsz na konferencje albo jesteś deweloperem nic nie zmienia są lepsi od Ciebie i bardziej puści. Teraz bronisz scamu dash albo eth wystawiasz sobie świadectwo. Możesz mieć i tysiące BTC to nie ważne kto ile ma. Liczy się co piszesz i co robisz. czas pokazał, że nie masz bładego pojęcia o krypto. Gdzie byłeś? Schowałeś się do dziury i nagle olśnienie?
  • Odpowiedz
W sensie nie patrzę na ETH, bo nie ma przyszłości. Chodzi mi o to, że zaraz "główny projekt Ethereum" zrobi forka i powstają dwa Ethereum. Jak rozumiem ten drugi ma mieć już PoS albo niebawem, co zniszczy milionowe inwestycje, które zostały poczynione wcześniej.


@pawlo74: @fervi: ePLNy i benzyncoiny się zdublują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni planują teraz mieć jakiś POS nie kopiący tylko połowiczny, nadal będzie
  • Odpowiedz
@fervi: ETC to w teorii byla sytuacja wyjatkowa. Pozostale forki na ethereum byly robione zgodnie z planem (czasem awaryjnym :)) i mialy akceptacje spolecznosci. Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zeby w momencie gdy ostatecznie zaplanuja PoS kolejny raz ktos sie wylamal. Ale tutaj sytuacja jest ciekawsza. Skoro nie potrzeba drugiej infrastruktury zeby "kopac PoS to gornicy nie maja az tak wiele do powiedzenia.
  • Odpowiedz