Wpis z mikrobloga

@adam2a: no i? Zrobili z tego medialną szopkę jak cholera. Chłopak miał 16 lat a już był w centrum uwagi. I nie za swoje umiejętności tylko za głośne przejście z Lecha do legii i głupie wywiady jak np ten co dodałem. No ale oczywiście, trzeba było się pochwalić, że ktoś przechodzi z Lecha do Warszawy.. Kosztem chłopaka dano pstryczka w nos Lechowi, super :)
@siedem_dusz: Jemu już raczej nic nie mogło zaszkodzić. Chłopak został odstrzelony, bo miał niepoukładane w głowie zdecydowanie bardziej niż na to młody wiek pozwalał.

Pizza zamawiana do bursy przed snem... no fajnie, też mi się zdarzało, ale ja przyszłym zawodowym piłkarzem nie byłem.
@siedem_dusz: Jeśli pamięć mnie nie myli to jego ojciec zrobił nie małe wałki i dlatego tak jemu zależało na kasie za podpis w Legii. A co do jego głowy... wystarczyło obejrzeć kilka filmików z tamtych lat... Koleś miał mocno #!$%@? w głowie.
@siedem_dusz Kownacki w jakimś wywiadzie o nim wspominał i między wierszami można było wyczytać że też uważa że ma #!$%@? w głowie i generalnie za nim nie przepada. Środowisko okołolechowe od początku miało na ten transfer wyjebkę a na te wszystkie materiały i jego wypowiedzi spoglądano z dość dużym politowaniem.