Wpis z mikrobloga

@jakub3k12345: Tak, plac trochę czasu zajmuje.
@PodlaskaKnaga: lohra na początek, chyba nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@scudetto: Badania lekarskie 200zł . Prawko C 1600zł, egzamin teoretyczny 30zł, egzamin praktyczny 200zł. Kwalifikacji wstępna 1700zł(tego nie pamiętam albo 1800zł) + 100 zł badania psychologiczne. Prawko C+E 1600zł + egzamin 245zł + 100zł jeżeli chcesz, żeby był podstawiony samochód na którym się uczyłeś. Wychodzi około 5900zł(jeżeli wszystko za
@robertK: Najdłużej to kwalifikacja bo jak skończysz teorie to na egzamin i tak czekasz aż zbiorą większą ilość osób. Reszta zależy do jakiej szkoły idziesz i ilu mają instruktorów a ilość chętnych. Możesz i w miesiąc albo szybciej.
@Jestem_FiliP: Jakie miasto? Zobacz cenniki szkół jazdy w Białymstoku :). Zapomniałem dodać plus karta kierowcy 100zł. Wiem, bo nie raz ludzie piszą, że trzeba wydać 10k na wszystko.
@Duzy_Kotlet: wow gratulacje, ja również zabieram się za c+e na szczęście teoria+praktyka+egzamin 100% finansowane - planujesz teraz iść odrazu do pracy jako kierowca? Ciekawy jestem jak wygląda wynagrodzenie dla "świeżaków" w rzeczywistości :P