Wpis z mikrobloga

#allegro @allegro_pl @allegropl

Mirki. Wysłałem produkt kupującemu. Babka towaru nie odebrała, miała dwa razy awizo i produkt odesłano. Wystawiła mi negatywa z samymi gwiazdkami 1/5. Piszę do niej żeby wyjaśniła na jakiej podstawie oceniła produkt i że ma podać numer konta to jej kasę zwrócę i prosiłem o anulowanie komentarza.

Cisza w eterze.

Co mam zrobić by taki komentarz usunąć? Przecież to totalnie nielogiczne, że za nieodebraną paczkę ktoś wystawia negatywa (jego wina, że nie odebrał) i ocenia produkt, który na oczy nie widział.
  • 28
@Mirkowy_Annon: no dramat jest. Jeszcze jakby zostawili te dyskusje, że sprzedający może otworzyć to by takie dzbany może się ogranęły. Teraz święte krowy, da negatywa i ma w dupie wszystko. Allegro nie pomoże, kupujący ma w dupie, a moje konto obsmarowane i wyglądam jak jakiś oszust. 100% pozytywów miałem i się jedna idiotka trafiła, która mi całość popsuła i zaraz sprzedaż spada -.-
@kosti9191: to jest patologiczna firma, ja miałem w tym tygodniu taką akcje, że klient nie dostał paczki, nie no, spoko- mogła zaginąć, mogło się stać wiele rzeczy, lajt. Tylko dzban nie napisał maila, nie zadzwonił a zgłosił sprawę na POK. Z POK dostał kasę ; )) więc piszę do allegor jak uregulować- podali numer konta, wpłaciłem.

W sylwestra 9:00 telefon - komenda wojewódzka, młodszy aspirant, bo mam zgłoszenie, że allegro, że
@Mirkowy_Annon: #!$%@? dramat xD miałem sklep włączony. #!$%@? tam te 9ziko czy ileś to nie majątek. Potem oferowali darmowy MS dla każdego, kto ma sklep. Myśle sobie, zajebiście. Jakaś rehabilitacja. No i nagle jebs, rachunek 50zł większy za "darmowy" MS i opcję sklep xD Podrożało w #!$%@?.
Zdziwiłem się też, jak wystawiłem promowanie i mi podwójnie prowizje naliczyli xD

Teraz tylko na sucho wystawiam bo przecież dramat jest z tymi opłatami
@kosti9191 jak chce ci się bawić, to polecam to

"Ocenę sprzedaży wraz z komentarzem opisowym możemy także usunąć na podstawie odpowiedniego wyroku sądu."

( ͡ ͜ʖ ͡)
@kosti9191 jak dużo sprzedajesz, to ja bym się w ten sąd pobawiła, bo to jednak wpływa na biznes, zwłaszcza że nie możesz już merytorycznie odpowiedzieć.
No chyba że nadal możesz? Dawno nie sprzedawałam tam
@taktoto: nie no dużo nie sprzedaje, swoje graty wyprzedaję, jakieś ciuchy po mamie itp. No ale trafi się dzban i o, a allegro nie pomoże. W sąd się bawić nie będę.
Odpowiedzieć nie mogę, bo teraz na allegro jest tylko opcja "skomentowania oceny" oraz prośba o usunięcie, która zakładam, że w ogóle nie dociera do kupujących. Poza tym pisałem maile do allegro i stwierdzili, że nie usuną, bo nie chcą ingerować