Wpis z mikrobloga

@Tanczacy_paralityk: http://e-liquid-recipes.com/ tej strony używam ale po 20-30 litrach robionego liquidu to już "na oko" robię. Gliceryna i glikol z techlandlabu (biomus mi kiedyś podpadł bo glikol śmierdział a w techlandlabie zawsze wszystko ok) - kupujesz po 1 l (1 kg) z e-dymu tpa porzeczka i granat (pomegranate) i inavera cytryna + nikotyna (ja mam jeszcze zapasy 36 mg hangsena - nie wiem jaka teraz dostępna max 18mg?).
Do butelki litrowej
@Tanczacy_paralityk: nie dopisałem w moim wcześniejszym poście masz przepis na liquid 6 mg (jak nikotynę masz 18 to dodajesz oczywiście x2 to co napisałem czyli +- 300 ml) nikotyny nie liczyłem w kosztach bo nie mam zielonego pojęcia ile teraz kosztuje - ja kupowałem hangsena z tego co pamietam po 15 zł za 50 ml - czyli łączny koszt litra 6 mg wynosi mnie około 245-250 zł. Z pamięci piszę dlatego
@Tanczacy_paralityk: noo niegłupie - wejdź sobie na tą stronę co Ci podałem - 1sze pierdyliard różnych przepisów, 2gie możesz „swoje recepty” zapisywać - kalkulator Ci podpowie ile czego masz dodać (tylko smaki % musisz ogarnąć co chcesz). To nie fizyka kwantowa jest naprawdę łatwo i mega tanio (no i jeszcze mam to szczęście ze robię dla siebie i kumpla, a on naprawdę nie jest wybredny hehe i mogę „eksperymentować” ze smakami