Wpis z mikrobloga

Cześć, mam takie pytanko dotyczące technologii.
Chciałbym stworzyć sobie system zarządzający firmą. Wiecie - dodawanie klientów, pracowników, przychody, wydatki i tak dalej. Do tego chciałbym dodać aplikację na Android/iOS. Czy tutaj architektura REST była by najlepsza?

Myślałem nad tym aby użyć Django REST Framework z racji tego że znam Django oraz jakiś frontendowy framework. React albo Vue. No i do aplikacji myślę nad React Native.

Architektura REST byłaby ok? Tworzył ktoś taki system?
#programowanie #programista15k #webdev #django
  • 11
@WebDevIsMyPassion pomysl nad: integracja z programem fakturujacym np. subiekt, integracja z programem magazynowym, z platformami sprzedaży np. allegro, Amazon oitd, tak, żeby zautomatyzować pozyskiwanie danych, żeby ten program ułatwiał pracę, a nie utrudniał poprzez konieczność ręcznego wklepania danych itd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WebDevIsMyPassion jeżeli prowadzi kursy to np. za każdy kurs wystawia fv lub paragon, taki program ma sens, jeżeli jest zintegrowany z programem kasowym i fakturowym, pobiera dane automatycznie i pokazuje wyniki : ) tak samo z kosztami. Chodzi o to, żeby program nie wymagał dodatkowej pracy.
nko dotyczące technologii.

Chciałbym stworzyć sobie system zarzą


@WebDevIsMyPassion: Hmm imo DRF i React/React Native spoko, ale ja osobiście poszedłbym teraz w Nativescript (gdzie robisz weba i mobilki jednoczesnie, a jak zaczepisz elektrona to masz od razu desktopową aplikacje) i coś innego do backendu. Django i DRF jest fajne i przyjemne do pisania (pisalem w tym rok, polecam) ale sie nie skaluje dobrze, wiec jezeli masz plany na rozbudowe tego, szedl