Wpis z mikrobloga

Przy okazji aftery zbożowej V2 przypomniało mi się Mirkowanie( ͡° ʖ̯ ͡°), kurła kiedyś to było. Jak ktoś jeszcze nie grał w grę o Wykopie/Mirko to zapraszam:
Android
Amazon Store
Online, polecam korzystać z zapisu tekstowego
* Dla niewatjemniczonych, Mirkowanie to idle clicker o Wykopie/Mirko.

Facebook
Lista Wołania do przyszłych projektow

Niedawno też wleciała nowa aktualizacja do Mirkowania (naprawa błędów):
- Naprawiłem błąd z Google Chrome/Opera i zapisem tekstowym
- Aktualizacja wszelakich sdk (reklam i usług Googla)
- Naprawa innych błędów
- Zmniejszenie wagi gry (głównie odczuwalne w wersji Online)
- Dodanie wsparcia dla ARM64 i X86 (Android)
- Szybsza progresja w grze (zmniejszyłem koszty ulepszeń)
- Mniej reklam

A i planuję też wydać w 2019 Mirkowanie na IOS (raczej w lutym) + swoje inny gry, ale o tym będzie już więcej pod moim tagiem.

*Wszystkie podobieństwa do prawdziwych osób/after i innych rzeczy, są przypadkowe, gra jest inspirowana Wykopem ziemniaków. w Mirkowaniu polecam wpisać swój nick z Wykopu
#mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker #zboze #heheszki #wykop
DonislawDev - Przy okazji aftery zbożowej V2 przypomniało mi się Mirkowanie( ͡° ʖ̯ ͡°...

źródło: comment_0I7jBIwiyOPsYFB1op1l8rY9C4FTNURu.jpg

Pobierz
  • 8
@SonyKrokiet:
No powiem, że sporo się działo na Wykopie od ostatniej aktualizacji treści Mirkowania :-}
W 2019 myślę, że raczej pojawi się wzbogacona wersja Mirkowania (przy okazji premiery na IOS) z nowymi aferami z 2018/2019( ͡° ͜ʖ ͡°), choć nic nie obiecuje, bo to całkiem sporo roboty będzie (na ten moment pracuje nad innymi rzeczami).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
@Miguerim:
O Panie, to długa historia. Za samo podanie linka mógłbym dostać bana, więc wole nie ryzykować. Polecam wpisać "Afera zbożowa Wykop/Wykopedia" w Google. Mogę tylko napisać, iż wpadł wtedy ogrom banów + były kasowane konta użytkowników.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}