Wpis z mikrobloga

@mlodszy_szaman_hordy: Jak coś to ja nie jestem chrześcijanką, ale jestem wierzącą. No tak, ale w sumie wizja paruzji nie przeszkadza w świętowaniu według katolików. XD

@GlassOfJuice: Jest jeszcze Purim, a wtedy np. spożywanie alkoholu jest trakowane jako religijny obowiązek(micwa). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według pewnych źródeł:

zaleca się, aby pić tak długo, aż nie będzie się w stanie rozróżnić między "Błogosławiony Mordechaj" (Baruch Mordechaj) a "Przeklęty
Skąd to wywnioskowałeś?


@PanzerPantherka: czapeczka na Twoim avatarze wygląda jak to co nosiła armia czerwona i widziałem jakiś wpis z zsrr stąd wywnioskowałem, no ale skoro nie to kamień z serca chociaż tyle rigczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już od razu satanizm, ehe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 Kor 10, 20: "Ależ właśnie to, co ofiarują poganie, demonom składają w ofierze, a nie
czapeczka na Twoim avatarze wygląda jak to co nosiła armia czerwona i widziałem jakiś wpis z zsrr stąd wywnioskowałem, no ale skoro nie to kamień z serca chociaż tyle rigczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GlassOfJuice: Furażerka ma napis "US", także zupełnie nietrafne obserwacje. XD A użyłam tagu #zsrr , bo pewien wpis dotyczył Związku Radzieckiego i tyle. Jak pewien mój wpis dotyczył Finlandii, to też dodałam odpowiedni
@PanzerPantherka: dobra dobra trochę się pospieszyłem z tym komunizmem ale pasował mi ten puzel do całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie wiem, czy wiesz, ale nie każdy uznaje Pismo Święte za jedyną słuszna księgę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No trzeba mieć otwarte umysł i serce ale ogólnie polecam.

Taaaa, zadzieram kiecę i lecę. XD

Powolutku bo ślisko ( ͡° ͜ʖ