Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki.
Kwestia jest krótka, mam do wyboru dwie dziewczyny i nie wiem na którą się zdecydować. Wypisałem takie myślę najważniejsze kwestie. Jakby coś było jeszcze wątpliwe to odpowiem w komentarzu. Weźcie pomóżcie bo już mnie głowa od miesiąca od tego boli.

Imiona zmyślone. Klaudia to moja aktualna dziewczyna.

#zwiazki #pytanie #rozowepaski #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i mirabelki. 
Kwestia jest k...

źródło: comment_EZk620YTSFnk1t4wY3kOiebPvT9QbxHY.jpg

Pobierz

Która kobietę powinienem wybrać

  • Dominika po lewej 80.2% (1088)
  • Klaudia po prawej 19.8% (268)

Oddanych głosów: 1356

  • 60
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty wiesz ze znajomość to nie to samo co związek? Xd jako zaloty i znajoma to może być ideał a w realu i poznaniu mogą być jazdy dwa razy gorsze niż teraz plus kłótnie i inne. Zawsze pięknie gdzie nas nie ma. Nie mówię że Twoja obecną jest super ale ocenianie jako lepszej na podstawie fazy zalotow to najgorszy błąd. W przypadku związania się możliwe że będzie kompletnie inna
  • Odpowiedz
Dominika nie robi ci problemów żebyś gdzies sobie wyszedł JESZCZE. Nie masz pojęcia jaka się okaże w związku. Może zmienić się o 180°, i z wiecznie uśmiechniętej, nienarzekającej i ugodowej może się stać ciągle niezadowoloną zazdrośnicą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli w Twoim zwiazku pojawiają sie watpliwosci takie jak tu to oznacza że po prostu nie chcesz tego związku a jedynie co Cię w nim trzyma to jej uroda, dobry seks i przyzwczajenie, czyli mozliwe ze jej nie kochasz nawet. Widocznie potrzebujesz czegos innego i dlatego ciągnie Cię do innej kobiety.

Moja rada? Skoro watpisz w tą relacje, to zastanów sie nad zerwaniem i wrzuceniem wszystkiego na luz, a Dominike
  • Odpowiedz