Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam serię z cyklu :100 retro gierek , w każdym wpisie przez najbliższe 100dni będę wrzucać jedną retro gierkę ze starych konsol i nie tylko , gry retro czyli gry z roczników poniżej 2005 , na końcu challange dam swoją ulubioną retro gierkę :) Nie będę tu plusować gierek ani ich wytykać ich błędów ,będę wstwaiać jedynie krótkie opisy gier zapraszam do obserwowania tagu - #100retrogierek

inspirowany @Damianowski i jego #100browarowchallenge ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynam 1/100 Colin McRae Rally 2.0 Rok: 2000r Platformy :PC , PS1 Producent: Codemasters Software Gatunek: Wyścigowa , Symulator Opis: kontynuacja gry Colin McRae Rally. Tytuł pozwala nam walczyć o zwycięstwo na ponad 90 odcinkach specjalnych w ośmiu eliminacjach do mistrzostw świata. Nowy silnik graficzny i audiowizualny wprowadził nowe zachowania pojazdów oraz bardziej realistyczne uszkodzenia.W przeciwieństwie do pierwszej części zabrakło nazwisk prawdziwych kierowców oprocz Colina McRae . Wpisujcie swoje wspomnienia z tą grą i proponujcie następne tytuły na pw i komentach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #retrogaming #100retrogierek #colinmcrae2 #wyscigi #rajdy #ps1 #playstation #pcmasterrace
Bekon2000 - Rozpoczynam serię z cyklu :100 retro gierek , w każdym wpisie przez najbl...

źródło: comment_dq3bfBeOml5QAaNGLlQd3wM9M9oyep3D.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
juz dalem 2005 , moze troszku przesadzilem xDDDDDDDD


@Bekon2000: 2005? Jezu, ale ja stary jestem. Dej do 2000 i bedzie git. Masz takie super gry jak cannon fodder, the syndicate, carmageddon, interstate 76 itd. Jest sporo fajnych gier. Moze baldurs? Nie pamietam rocznikow. Super gry.
  • Odpowiedz
Pamiętam wojnę jaką toczyłem z kumplem - on obóz Rally Championship 2000, ja CMR2 ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W sumie to więcej przegrałem w demo CMR2, te trzy etapy katowałem mocno, szczególnie Australia zapadła mi w pamięć, i ten jeden prosty odcinek gdzie można było się mocno rozpędzić, a potem kończył się zakrętem 90st, z UK podobał mi się moment gdy zmieniała się nawierzchnia z szutru na asfalt
  • Odpowiedz