Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ChlebZeSmalcem: kariery? Pokazywanie cycka na wykopie to kariera?
@PanKracy582: nie mówię, że nie podoba mi się konkretnie jej, tylko boli mnie głupota ludzka, że wrzuca to na wykop i uważa że nikt nie jest w stanie poznać twojej prawdziwej tożsamości i tego upublicznić
@WujaAndzej: jadu? Tylko grzecznie zwracam uwagę ;)
@nemiroff90: cycki za plusy.. no jakiś deal, ale cholernie słaby, więc tak, dla mnie to #!$%@? sie
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mar0uk to chyba tylko ty tak myślisz, wymyslasz sobie jakieś zasady z dupy. Na reddit nikt nie stalkuje, gdyby tak było to ludzie też by uciekali i posypały by się bany. Więc liczyła, że tutaj też jest normalnie, ale wykop jeszcze do tego nie dojrzał. A ciebie tak strasznie o to boli dupa, że jestem w szoku. Robiła co robiła, nikogo nie skrzywdzila, a ty plujesz jadem na lewo i prawo. Ogarnij
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@mar0uk: wrzucasz gole baby a o niej piszesz, że się #!$%@? xD biedna z ciebie hipokrytka. Nie masz kompleksów? Ty wrzuciłaś mały kawałek swojej mordy i widać nawet po tym że masz twarz bardziej podobna do ziemniaka wnioskujac po jej kształcie xD a emilia okazała się ładna z twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A skoro ziemniaczany ryj to można przypuszczać że reszta też, więc jakoś trudno uwierzyć