Wpis z mikrobloga

uwaga zarzutka alert - @swiezak200 robi zarzutke, że lepiej robić na budowie niż być programistą xD wrzucił nawet artykuł o amebach w biokomputerze, rozwiązujących problem komiwojażera i porównał do studentów, którzy tego nie umieją - a jak mu napisałem czym jest problem NP zupełny to mi skasował komentarz i napisał że będzie kasował reklamy bootcampów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

zachęcam do kasowania swoich komentarzy, czarnolistowania i nie karmienia trolla

wołam @WyjmijKija, @Nadrill, @Ghany, @Mampytaniedowas_hej, @inquis1t0r, @Stonis, @MaNiEk1 - bo się ze mną wkręcili

#bekazpodludzi #programista15k
Pobierz
źródło: comment_D6Fik9a5Skz6i4rrHNZi0vwJBRPLuo4J.jpg
  • 7
@powaznyczlowiek: kek, nie widzę nic niestosownego w tym screenie. Gosc ma racje co do bootcampow.
Wiekszosc to wyciaganie pieniedzy z ludzi poprzez wciskanie im falszywej nadziei, ze po 2-3 miesiacach szkolenia maja jakakolwiek wiedze. Taka wiedze mozna nabyc kupujac sobie rownie dobrze ksiazke o podstawach danego jezyka/szukac pomocy w necie, a nie wypierdzielic 10k na jakis kurs.

Nie twierdze, ze nikomu sie nie uda zalapac roboty, ale najczesciej to klepacze kodu/sluchawka
@Faveola: tu nie chodzi o to czy ma rację czy nie - tego mu nie odmawiam - chodzi o to że to zarzutkowicz, który kasuje normalne komentarze po czym kłamie, że to była reklama jakiejś firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jemu nie chodzi o wyrażenie zdania czy rozpoczęcie dyskusji tylko żeby programistów dupa zabolała - co można zresztą łatwo zauważyć bo szybko dodaje kolejne takie wpisy