Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, dzisiaj krótka historyjka o wycieraczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnego razu pewien klient zakupił u nas wycieraczki do swojego samochodu. Paczka spakowana, wysłana, klient odebrał. Temat zapominany, ale nie tym razem. Klient napisał do nas skargę.


Dostaliśmy filmik... i postanowiliśmy odesłać takiego oto gifa. ( )


#motoryzacja #heheszki
filtrytotupl - Cześć Mirki i Mirabelki, dzisiaj krótka historyjka o wycieraczkach ( ͡...

źródło: comment_DKh4SgGgQVZBgGJMOKgG53Y0q42z3dT8.gif

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@filtrytotupl: ja ostatnio zamówiłem ślizgacze do myszki. Zdjąłem stare, wyczyściłem stary klej, nakleiłem nowe i cycuś glancuś.
Po pewnym czasie zaczęła mi myszka dziwnie szurać o podkładkę i zauważyłem, że zaczęła się odrywać folia ochronna ( )
  • Odpowiedz
@filtrytotupl: tez tak maiłam. Zalozylam nowe wycieraczki pod ch. Wracam 2km w nocy w deszczu.#!$%@? widzę.prEkrecam się na stronę pasażera z myślą.jakie #!$%@?. Sprawdzam pod domem a wiatrz zwiewa to zielone gowno co zabezpiecza.
  • Odpowiedz
@filtrytotupl: Pracuje w serwisie komputerowym, wymieniałem jednemu mirkowi ekran w telefonie, odbierając nawet nie spojrzał tylko zapłacił i wyszedł. Wrócił po kilku minutach i że co to za badziew, jakieś bomble na szybie są, zebałeś koleś. Wziąłem telefon i na jego oczach ściągnąłem folię ochronną. Co zrobisz :)
  • Odpowiedz