Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło mi dzisiaj mózg. Nie potrafię tego ogarnąć. Mój... Nie wiem co xd syn kuzyna, jestem dla niego ciocią. Znam od urodzenia, bawiłam się z nim przez całe jego dzieciństwo. Ostatni raz widziałam go jak miał z 10 lat a ja z 18.
Dzisiaj zaprosił mnie na fejsbuku, bo tata był u kuzyna w odwiedzinach. Jest dorosły, studiuje na polibudzie, wygląda jak #!$%@? Chad. Patrzę na te zdjęcia i nie mogę, nie ogarniam xD
Jestem stara w #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • 42
  • Odpowiedz
@hipotrofia moja kuzynka, co ją pamiętam w wózku, za dzieciaka okrągła pyza, rodem z takiej zapadlej wsi, że dwa domy i pole. Teraz poszła na studia i wygląda jak modelka ( ͡º ͜ʖ͡º) wyrabia się to młode pokolenie
  • Odpowiedz
@hipotrofia: ja tak mam z kilkoma młodszymi siostrami moich kolegów czy koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Średnio jestem od nich starszy te 7-10 lat i pamiętam je bardziej jako obsmarkane dzieciaki, co się bawiły lalkami barbie w piaskownicy. Teraz jak już urosły to się porobiły takie dupeczki, że człowiek oka nie może oderwać, a jeszcze niedawno #!$%@?ło to na rowerku trójkołowym XDDD I człowiek się czuje staro,
  • Odpowiedz
@hipotrofia nie wymyślaj, to w miarę normalne że atrakcyjne osoby się sobie podobają jak nie mają stałego kontaktu w rodzinie a są spokrewnione, kiedyś było na wykopie tylko nie pamiętam jak się ten "syndrom" nazywa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hipotrofia: Oo, to #!$%@? uczucie, nie? A przecież miało być tak, że my zawsze mieliśmy mieć lat 18, a brzdące miały być zawsze tylko brzdącami, bo taka jest ich rola przecież. I komu to przeszkadzało? A tu wszystko się #!$%@?ło. Też tego nienawidzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hipotrofia jeśli to syn najbliższego kuzyna (np. Syna brata twojej mamy) to troszkę za bliska relacja na bzykanko, ale jak to dalekie kuzynostwo to śmiało atakuj, ale tylko jednorazowy seks :) nawet nie wiesz ilu facetow bzykalo swoje kuzynki :p
  • Odpowiedz