Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam mały problem. Chciałem umyć zęby ale wcześniej ściągnąłem szczoteczkę do xiaomi oclean se i widzę że jest update firmware'u no i po updacie świeci się druga dioda od góry. I nic nie da się kliknąć. Co do cholery. Chyba nie zbrikowalem szczoteczki do zebow? Jakieś rady? Był komunikat że szczoteczka reboot ale to już trwa kilkanaście minut. Jakieś rady?
#xiaomi #szczoteczka #technologia #aliexpress
  • 27
@Simfecstio: musisz pocztać na tym tagu bo dużo ludzi miało ten problem. Jak dobrze pamiętam to jak masz gwarancje z paypala to niby wysyłają (gearbest) jak nie to też ktoś pisał bezpośrednio do xiaomi/oclean i też wysłali nową
@Barti131 czyli nie aktualizować na drugiej? Napisałem do chińczyka z Ali. Wysłałem filmik i czekam na odpowiedz. Do xiaomi też pisałem na stronie oclean. Troche lipa bo druga dałem przed chwilą na prezent bratu i się bawiliśmy aplikacja. U mnie działa bo nie chciało mi się instalować aplikacji...
@Godziu73: Szczoteczka dobra, ocenianie szczoteczki przez aplikacje to troche głupota. Ustawiłem sobie teraz mocny tryb wybielanie, wczesniej jakis taki delikatny czy inny domyślny i róznica w ... mocy jest spora. Samo urządzenie jak najbardziej fajne i na pewno lepiej myje niż normalna szczoteczka ręczna. Różnicę prawie od razu czuć, mniejszy osad. Nigdy problemów z zębami nie miałem ale lekki osad przy dziąsłach raczej stałe miałem, kamień? A teraz już mi prawie
@Simfecstio w sumie 120 zł to dokładnie koszt wizyty u dentysty u mnie. Wystarczy że uratuje przed jedną wizyta i już się zwróci. Tylko ta aplikacja. Xiaomi widzi że ma problem bo faktycznie pod aplikacja dużo komentarzy że po aktualizacji nie da się używać szczoteczki a i tak ona tak widnieje i psuje. Jak jakaś tania chińska pierodła xd oryginalne oprogramowanie które niszczy sprzęt. Wyśmienicie.
@Godziu73: https://pl.aliexpress.com/item/Oclean-2018-Nowy-Oryginalny-SE-Akumulator-elektryczna-soniczna-szczoteczka-do-z-b-w-APP-Sterowania-Inteligentny/32852297843.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.daafc430d2Vh0M
Tutaj dokładnie kupiłem, chociaz na wyprzedaży było za 124 zł równo. Nie szukałem jakoś specjalnie promocji wiec byc moze a nawet prawdopodobnie można gdzieś kupić taniej. Ta co wysłałeś jest sporo słabsza a oclean one jest dużo droższa a niewiele lepsza. Poza tym miał być prezent do 50 zł a i tak przekroczyłem budżet dość sporo. Chociaż nad tą co wysłałeś też sie zastanawiałem. Jeden mirek mi jednak polecił
@Godziu73: Teraz z ciekawości myłem na jakimś mocnym ustawieniu. Czuć moc, tak jak lubię :) Praktycznie w ogóle nie mam osadu miedzy dziąsłami a zębami, fajne uczucie takie gładkie a na dolnych zębach z tyłu taki osad miałem od bardzoo dawna. Nie wiem jak to sie ma do innych szczoteczek ale w porównaniu do ręcznej dużoo fajniej. Miło zaskoczony jestem, myślałem że różnicy nie odczuję. Tylko ten prezent... brat nacieszył sie
@Pitey_Pablo: jak uwalić? W sensie zepsuć? U mnie to działa tak, że przytrzymując zmienia się tryb a najlepiej w aplikacji ustawic i później już chyba samo włącza to co w aplikacji. Chyba :) a zeby nie uwalic to wystarczy nie instalowac update.
@Godziu73: A która jest nowsza? W internecie jest tabelka porównująca moc. Najmocniejsza jest te oclean one 42 tys drgan? oclean se ma 40. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_KeIHDLXCC5Ng7NG60LOu3zRgNWRJKgtP,w400.jpg