Wpis z mikrobloga

(...) 20:35 SMS. Odbierz swoją paczkę z paczkomatu nr !!

Nie możliwe XDDD Zanim przejdę do przechwałek co tam dostałem, opowiem wam najbardziej pokręcona historie #wykopaka jaka miała miejsce w tym roku :D z tego miejsca pragne pozdrowić nadawce :> @love2spooch oraz szefa który pomagał mi wygrać z systemem @dobry_programista .

Od początku.
pierwsze etapy przeszedłem bez większych problemów. Wylosowało mi parę ( która się okazała maksymalnie miłą i serdeczna mirabelką @xomarysia Pozdrawiam Cie ! ) Szybkie obadanie tematu pyk robie paczke z kartonu po butach XDD (ale zawartość była już oki) Wysyłam. W tym czasie dostaje cynk od mojego "anonima" że on również dziś wysłał mi paczke. No to elegancko :D

Na drugi dzień Marysia już dostaje paczkę :D i tu moje zdziwienie bo doszła do niej w 21 godzin od włożenia do paczkomatu.
Jednak o mojej paczce Ani widu ani słychu :D Okazało się że mój nadawca nadał paczkę prosto z paczkomatu i podał mój email zamiast swojego jako nadawczy XD Dzięki czemu to mi sie wyświetlało w aplikacji jakbym nadał paczkę. Ale myślę dobrze jest paczka istnieje i do mnie leci.
W piątek byłem sobie na nocce w pracy 6-6 ( Pozdrawiam wszystkich Kolejarzy :D ) Dostałem email że paczka którą nadałem została włożona do paczkomatu. Wróciłem sobie do domu, poszedłem spać by popołudniu odebrać paczkę. Wstaje ubieram sie już chce wsiadać do samochodu żeby podjechać pod paczkomat. Cholera nie umiem doszukać się nigdzie kodu odbioru. Smsa nie dostałem. W apce tylko tracking że paczka na miejscu bo sam ją sobie nadałem XD na email to samo xd. Kurde. Loguje się na szybko w tym menagerze paczek. Wygląda okej :D Jednak nie do końca :D

Okazało się że mój nadawca nie tylko przekręcił miejsce gdzie ma wpisać odbiorce a także mój numer telefonu :p i zamiast 7 wskoczyło mu 1 :P Tak o to moja paczka została siedzieć w martwym miejscu XD. Telefon na infolinie. Opowieść o wszystkim. Sorry Sebek ale ja ci nie moge podać kodu do paczkomatu bo to nie jest twój numer telefonu XD Napisz se email ale raczej odpiszą ci do końca piątku albo dopiero w poniedziałek kiedy to już twoja paczka bedzie zabrana z powrotem do POP. Na szybciora napisałem formularz w którym po raz drugi opisałem cała sytuacje. Wysyłam. No i cisza XD Zero odzewu. Myślę jestem w dupie pewnie tyle ludzi tam dzwoni i pisze że dopiero po świętach się odezwą. Wczoraj Wziąłem i zacząłem pisać o moim problemie na ich Fanpage. Na każdy email z pomocą jaki u nich znalazłem.

Dzisiaj sie udało! ktoś o 20 z hakiem znalazł email z moim niebanalnym problemem i mi wysłał kod do odbioru!
O to jest ! Paczka tak bardzo wyczekiwana ze już naprawdę myślałem że już do mnie nie dojdzie.

W środeczku, Pyszna naleweczka którą już z ojcem komisyjnie sprawdzaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( przy okazji wytłumaczyłem w czym brałem udział :P ) Super dawka książek na moje kolejne nocki w pracy ! :D Pierniczki które wchodziły elegancko z tą nalewką xD Pryncypałki ! Magic tool do kluczyków i Oczywiście List ! Wszystko całe i zdrowe.


#wykopaka
Pobierz sebek1234 - (...) 20:35 SMS. Odbierz swoją paczkę z paczkomatu nr !!

Nie możliwe X...
źródło: comment_6FNfgSIqvfa5opj6hFQvi6mnmeQ71fQG.jpg
  • 8