Wpis z mikrobloga

@Sinti: twoje gimbo wyobrażenia mnie nie interesują. Znam ludzi, którzy się nie zachowują po zielonym jak #!$%@? nastolatki i sorry, ale wszystko jest dla ludzi, ale jak komuś #!$%@?, albo zachowuje się jak zjeb, to może przede wszystkim nie powinien tego robić.
Bo ty i ten @Cointreau to napatrzyliście się na kolegów w gimnazjum i myślicie, że każdy kto jara to się zachowuje jak #!$%@? małpa w zoo.
@CzarnaPantera94: a bo ja wiem, pewnie tak co drugi dzien spali lolka

@Sinti: akurat samemu mi sie zdarza czasem czesciej czasem rzadziej i powiem Ci, ze tez znam takich gosci z ktorymi obcowanie nie ma sensu bo juz maja mozg spalony ale przyznam Ci szczerze, ze nie wiem ile trzeba jarac zeby sie doprowadzic do takiego stanu, mi sie nie udalo (byc moze jeszcze?) ale generalnie nie to tu jest
@mrgallar: może przymknęła na to oko, bo co innego bardziej zaplusowało. Nie wiem ile ma lat, ale może ze względu na wiek nie umiała przewidzieć ze jej to będzie przeszkadzało( ͡° ͜ʖ ͡°) z drugiej strony on też mógł częściowo się z tym ukrywać i do końca nie wiedziała jak to wygląda( ͡° ͜ʖ ͡°)