Wpis z mikrobloga

Witajcie osoby z listy aferowej, niestety po zbanowaniu @oficer-prowadzacy lista była zamrożona i nie można było nadawać uprawnień nowym osobom, lecz dzisiaj po całkowitym usunięciu przez niego konta zostałem administratorem tej mirkolisty. Każda osoba, która dołączyła do listy otrzymała już uprawnienia do wołania, można z niej skorzystać wchodząc na stronę https://mirkolisty.pvu.pl/list/N5GnPpbYGLgIdTvh i wybierając opcję wołaj. Proszę nie nadużywać tej opcji, mirkolista służy tylko i wyłącznie do afer na wykopie i tych związanych z moderacją, bezpośrednio lub pośrednio.

Przypominam również, że zapisanie się do listy w celu zakopywania wszystkich treści, do których zostanie się zawołanym, może zostać potraktowane jako manipulacja głosami.

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aferowa
  • 33
@DurzyPszypau: no i #!$%@?, mój oficer prowadzący poszedł pod kapelusz to i mi pora się zwijać, bo kto mnie będzie prowadził? Kto będzie dawał cynk od centrali, dawał nowe zadania, podsyłał materiały? Eh, jak zawsze #!$%@?ą służby - człowiek się starał, zaciągnął, był idealistą i w coś wierzył, a taka polityczna biurwa przyjdzie i rozwali wszystko :<