Wpis z mikrobloga

#grybezpradu Cześć. Mam pytanie odnośnie Gry o Tron LCG. Czy kupując dwie podstawki i kilka dodatków, będzie można pograć w to we 2, ewentualnie 4 osoby? Czytam już przeróżne opinie. Niektórzy piszą że dwie podstawki i dodatki to minimum na 2 osoby, inni piszą że ta gra nie nadaje się do "dzielenia" kartami, tzn. że w tej grze każda osoba powinna mieć swój "zestaw" kart. Zgłupiałem całkiem.
  • 5
@PoProstuMichal bo to LCG ile osob tyle opinii. Ja w Arkham LCG tez uwazam ze 2 podstawki to must have i to do grania na 1 -2 os. A sa tacy co im jedna starczy i z dodatkami graja 3. Kweatia jak mocne talie chcesz robic.
@PoProstuMichal: teraz GoT pl chodzi za grosze, na Twoim miejscu kupiłbym to co napisałeś i sam zobaczył. Jak będzie za mało to jeszcze dokupił. Cały sęk w tym, że to czy wystarczy Wam kart zależy od tego jak poskładacie talie. Możecie poskładać tak, że Wam braknie, a także tak że będzie w miarę ok.

Na pewno przy czterech graczach, a być może nawet i przy dwóch będziecie musieli budować talie składające
@DamSon: Super, dzięki za opinię. Kupiłem to:

1 x Gra o Tron LCG II edycja - Bractwo bez Chorągwi (zestaw fabularny) = 12,90 zł
1 x Gra o Tron LCG II edycja - Krwawe Gody (zestaw fabularny) = 12,90 zł
1 x Gra o Tron LCG - Wilki Północy (rozszerzenie) = 24,90 zł
1 x Gra o Tron LCG - Lwy Casterly Rock (rozszerzenie) = 24,90 zł
2 x Gra o