Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś mnie zapyta jaki serial Netflixa z uniwersum Marvela polecam, to odpowiem krótko - The Punisher.
Idealnie dobrany aktor, który ryłem, pochodzeniem i charakterem pasuje do Franka Castle - porywczego, prostego i konsekwentnego człowieka. Kata, prokuratora i sędziego. Jest realizm, jest rozpierdul, Frank nieźle obrywa ale dzięki uporowi oraz - nomen omen via marvelowskiej wiki - umiejętności wysokiego progu bólu, przeżywa by iść do celu. Lata służby dały mu narzędzia do rozsmarowywania gangusów. Prosty system kategoryzacji, binarny. Zero litości dla przestępcy i kulka w łeb. Dogadałby się z sędzią Dreddem.

#thepunisher #marvel #netflix #seriale #muzyka #johnycash
N.....s - Jeśli ktoś mnie zapyta jaki serial Netflixa z uniwersum Marvela polecam, to...
  • 11
@NukeOps Właśnie wczoraj skończyłem oglądać. Uniwersum Marvela nie kręci mnie w ogóle, ale przy Punisherku nie nudziłem się ani minuty. Nie czytałem nigdy komiksów i byłem zaskoczony brutalnością i bezwzględnością w wykonywaniu "wyroków" przez Franka. Solidne 8/10 ode mnie.

Wczoraj szukałem informacji odnośnie kolejnego sezonu i niestety bez konkretów póki co. ( ͡° ʖ̯ ͡°)