Wpis z mikrobloga

szanuje quaza za to co powiedzial tutaj o (14:56)
w 100% zgadzam sie z tym co mowi, ze recenzenci maja tendencje do mowienia tego co chce uslyszec spolecznosc, wcale mnie to nie dziwi bo recenzja ktora trafi na podatny grunt bedzie bardziej klikalna ale to potrafi byc bardzo krzywdzace w stosunku do ostatecznej oceny produktu i jak dla mnie battlefield 5 jest wlasnie ofiara nie do konca dobrze uzasadnionego hejtu
i w zwiazku z tym chcialbym polecic wam i jednoczesnie z checia odkryl bym jakies fajne nowe osobowosci na youtube ktore potrafia na tyle ile to mozliwe wykazuja sie obiektywizmem i krytyka ktora ma mocne podstawy

videogamedunkey - humorystyczne, nie powiedzialbym ze wyczerpujace materialy ale trafiaja punkt, dunkey sporo czasu poswiecia w recenzjach na dobraniu odpowiednich urywkow gameplayu ktore zdaja sie potwierdzac to co probuje przekazac
arhn.eu - tego goscia chyba nie trzeba za bardzo przedstawiac na wykopie, archon ma spora wiedza teoretyczna, z tego co sie orientuje pracuje w pokrwenej branzy i wie jak gry dzialaja od srodka, fan retro, z pewnoscia w grach ma spore doswiadczenie
ACG - tworzy dosc wyczerpujace recenzje, rozklada gry na czyniki pierwsze i nie uzywa w dzisiejszych czasach czesto przeklamanej skali procentowej w ocenaniu gier gdzie 5/10 to jest juz crap
matthewmatosis - mysle ze najwieksza rekomdacja dla tego goscia jest to ze santa monica podziekowala za film od god of war ktory trwa ponad 40 minut... tworzy on na tyle wyczerpujace materialy ze potrafi w tym czasie opowiedziec o kazdym aspekcie gry i wcale nie jest to lanie wody, niestety nie ma co liczyc u niego na recenzje biezacych hitow, z prostego powodu - jedna osoba nie dysponuje wystarczajaca moca przerobowa zeby doglebnie oceni kazda nowosc
joseph anderson - podobna sytuacja do tej wyzej, mega wyczerpujace materialy, recenzje, opinie, przemyslania
downward thrust - ten pan, rzadko recenzuje gry, skupia sie glownie na jakims okreslonym temacie i opowiada o nim w dosc interesujacy i przemyslany sposob
mandalore gaming - tutaj znajdziecie praktycznie same wybiorczo wybrane recenzje ktore z jakiegos powodu przykuly jego uwage, polecam bo wybiera gry w ktore ostro sie zaglebil
core-a-gaming - kanal poswieciony wylacznie bijatykom, dla fanow tego gatunku obowiazkowy, jego najpopularniejsze filmiki "Analysis: The Consequences of Reducing the Skill Gap" , "Analysis: Why Fighting Games Are Hard", "Analysis: Why We Should Buff More Than Nerf", to kopalnia wiedzy dla ludzi ktorzy chca bardziej zglebic mechaniki rzadzace tym gatunkiem

do tego dorzucic moge jeszcze kanal crowbata (nawet mimo tego cholernie nietrafionego filmiku na temat roznic miedzy gta 4 i gta 5 pelnego cherrypickingu)
i dosc ubogi w zawartosc ten kanal hugbox
dawajcie swoje propozycje tylko prosze, zeby to nie byl IGN, gamespot, tvgry czy o zgrozo gamezilla
#ps4 #gry
aleroc - szanuje quaza za to co powiedzial tutaj o (14:56)
w 100% zgadzam sie z tym ...
  • 21
  • Odpowiedz
@Sajlenty: trudno sie nie zgodzic, ale jednoczesnie ciezko odmowic grom nintedo tego ze zawieraja sporo pierwiastka retro ktore trafia w pokolenie graczy wychowanych na starych grach nintendo, ta formula jest dosc uniwersalna i wedlug mnie nadal sie nie zestarzala mimo braku innowacji i przestarzalej technologii :P mozliwe ze to jest troche zerowanie na nostalgii
  • Odpowiedz
matthewmatosis - mysle ze najwieksza rekomdacja dla tego goscia jest to ze santa monica podziekowala za film od god of war ktory trwa ponad 40 minut... tworzy on na tyle wyczerpujace materialy ze potrafi w tym czasie opowiedziec o kazdym aspekcie gry i wcale nie jest to lanie wody, niestety nie ma co liczyc u niego na recenzje biezacych hitow, z prostego powodu - jedna osoba nie dysponuje wystarczajaca moca przerobowa zeby
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: racja, ja nie twierdze ze BFV to nie jest policzek w twarz dla ludzi szukajacych "zgodnosci historycznej w grach", ale dla mnie to nie jest w ogole rdzeniem rozgrywki gdzie nowy battlefield w tym aspekcie probuje wychodzic naprzeciw fanom poprzednich oslon i mowie to z pozycji fana marki ktory jest z ta seria od ponad 10 lat i ktory jednoczesnie uwaza ze bad company byl sporym krokiem wstecz
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor tak a microsoft po ogloszeniu xbox one zostal zjechany przez pseudo zaffcow gier. Przeciez mieli nowatorskie wizje. Problem dice i bfv lezy w tym ze zbyt luzno trzymali sie ram historycznych. Wiadomo to gra i nie wszystko musi byc uber realistyczne, jednak jakiesrealia powinny zostac zachowane jak w poprzednich czesciach. Pierwszy trailer byl bardzo nie trafiony. I to jest stadium zapalne, natomiast drugim strzalem w kolano, tym razem z granatnika byly
  • Odpowiedz
@KrysznaHarrySon: no ok, marketing polegl, lapki w dol na yt o tym chyba najlepiej swiadcza
ale ile glosow od graczy slyszalem ze marketing to tylko wydmuszka i nie ma zadnego przelozenia na frajde plynaca z rozgrywki, ja tu wyczuwam troche hipokryzje :P zreszta DICE posluchalo fanow i mocno stonowalo to wszystko co widzielismy w pierwszym trailerze
taki kontr przyklad, BG&E ktory tez odniosl mega porazke jesli chodzi o sprzedaz, marketing i
  • Odpowiedz
@aleroc wszystko to juz za pozno. Tak jak z microsoftem. Zle obrali grupe docelowa i nie pomysleli ze duza baze wspierajaca ich produkcje stanowia stali gracze serii. Nawet pozniejsze trailere byly lepsze. Jednak za takie ordynarne osobiste podejscie do klientow moga dluzszy czas odczuwac skutki. Chociaz moga sie jeszcze idbic, duzo zalezy teraz jak beda rozwijac gre i kto wie, tak umownie powiedzny do swiat wielkanocnych moga odbudowac spolecznosc
  • Odpowiedz
@KrysznaHarrySon:

stanowia stali gracze serii

serio, znajdz mi fana battlefielda ktory powie ci ze bf5 to porazka, ja dostrzegam cos calkowicie odwrotnego, czesto spotykam sie np. na reddicie z opiniami ludzi ktorzy potrafia stwierdzic ze battlefield 1 (sic!) lub bc2 (sic!!!) stoi wyzej w hiecharni niz bf5 no i nie potrafie tego zrozumiec bo dla mnie te gry to krok wstecz
i ci ludzie to z reguly nie sa fani marki,
  • Odpowiedz
Lubie kanał SugarPunch ale tylko ze względu na serię Design Shop. Normalnie gość chyba się skupia na animcach i innych takich, ale seria Design Shop przykuła moją uwagę, bo z sensem się wypowiada o designach postaci w bijatykach i ich animacji. Lubię jak gnoi animacje w MK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z takich ogólnych o grach to polecam Super Bunnyhop
  • Odpowiedz
@mandrake0: Josepha Andersona obserwowałem, ale ostatnio przestałem bo mnie wpieniał filmik o Soulsach xD gość się przyczepiał do nawet najmniejszej pierdoły. W sensie, zawsze jestem w stanie zrozumieć krytykę, ale to była gruba przesada, nigdy nie widziałem takiego czepialstwa. Fajnie że developerzy potrafią takie bzdety ogarnąć i mają na to czas. W sensie, sam jestem devem i po prostu facepalmowałem.

Ah, polecam Marka Browna
  • Odpowiedz
@mandrake0:

sam jestem devem

i opinie takiej osoby szanuje :P
marka znam, od niedawna, na razie zdazylem obejrzec tylko to, dalem mu nawet suba za ten filmik i w przyszlosci nadrobie zaleglosci
a co do animacji w nowych mortalach, to racja, ostatnio widzialem gdzies gifa bodajze mileny, jakis kop w przysiadzie -porazka oni dalej nie potrafia wykorzystac motion capture i te wszystkie ciosy wygladaja mega nienaturalnie :D mam nadzieje ze nowy
aleroc - @mandrake0:
 sam jestem devem
i opinie takiej osoby szanuje :P
marka znam,...
  • Odpowiedz
@aleroc: a Billiama znasz?
Imo podobny content do nakeyjackey jeśli chodzi o "styl" z tym że Billiam skupia się na Sonicach, Pokemonach, Digimonach i innych ach

Zaproponowało mi ich kilka miesięcy temu
janushek - @aleroc: a Billiama znasz?
Imo podobny content do nakeyjackey jeśli chodz...
  • Odpowiedz