Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Niedawno podzieliłem się z Wami, że chcę napisać książkę w 7 dni.

Chciałem pokazać, że w krótkim czasie można zrobić coś z niczego,
niekoniecznie czekać do Nowego Roku by zmienić cokolwiek w życiu
albo spełnić jakieś marzenie odkładając na święte nigdy.

Dzieliłem się postępami i chociaż bywały momenty zwątpienia,
to udało mi się skończyć książkę w terminie. Potem trafiła do korekty i mamy 13 grudnia.

I wiecie co? Książka jest już dostępna ( )

TUTAJ

Dlaczego dopiero dziś? Bo nie przypuszczałem, że tyle samo co napisanie książki potrwa…
uzyskanie od Allego zgody na utworzenie aukcji charytatywnej z opcją "kup teraz" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na szczęście się udało, a teraz wszyscy zainteresowani ebookiem
mogą go nabyć na aukcji charytatywnej za jedną symboliczną monetę.

-----------
WAŻNE - Z tej aukcji ja nie mam nic. Allegro również, bo aukcje charytatywne są zwolnione z prowizji
-----------

Cały dochód z książki zostaje przekazany Pomorskie Hospicjum dla dzieci

Mam nadzieję, że skorzystacie z okazji i wesprzecie akcję.

O czym jest ta książka?

W prostych słowach opowiada o tym jak budować reklamy, kampanie reklamowe i co zrobić aby zdobyć serce klientów. O tym, że o sukcesie sprzedażowym nie decyduje tylko kusząca pani w spocie reklamowym tylko całe działanie za kulisami firmy.

Kim jestem?

Mirkiem jakich wielu, ale po drugiej stronie barykady.
Od lat pracuję w branży reklamowej wcześniej dla zagranicznych, ale teraz polskich firm,
dlatego na łamach książki pokazuję jak wygląda taka praca zza kulis z taką firmą.

Pokazuję mechanizmy działania agencji reklamowych na suchych faktach,
bez lania wody o wychodzeniu ze strefy komfortu i zostaniu diamentem.
Prowadzisz firmę, albo masz genialny pomysł na biznes, który chcesz skomercjalizować?

Ta książka jest dla Ciebie.
Chcesz być dobrym Mireczkiem i zrobić coś dla innych otrzymując
za to symboliczny prezent w postaci książki?

Ta aukcja również jest dla Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

===================================

JAK WYGRAĆ TABLETA?

To proste, wystarczy pomóc.

Jedna z osób, która wesprze hospicjum w tej aukcji otrzyma mój pierwszy tablet graficzny Intous Pen.
Korzystałem z niego w sumie przez kilkanaście godzin i dla początkującej osoby w świecie grafiki będzie fajnym startem, albo rozrywką na długie zimowe wieczory.

A dlaczego? A komu to potrzebne?

Mówisz, że nie chcesz nudnej książki, ale chciałbyś uczestniczyć w losowaniu Tableta?**

Żaden problem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wesprzyj DOWOLNY cel charytatywny dowolną kwotą i wyślij mi linka gdzie będzie widać twój nick. Może być np na siepomaga bo tam w komentarzu pod zbiórką można pisać komentarze.

Bardzo dziękuję wszystkim Mireczkom i Mirabelkom za śledzenie postępów prac nad książką.
Bez was by się nie udało.

Proszę was o Wykop Efekt, nie dla mnie, ale dla innych.

Dla tych, którzy mają o wiele większe problemy niż Afery na Wykopie…

Pozdrawiam serdecznie!

#rozdajo #zbudujprojekt #mirekpisze #reklamakreatywna #marketing #tworczoscwlasna #mirekpisze #gry #czytajzwykopem
Boomkin - Mirki i Mirabelki
 
Niedawno podzieliłem się z Wami, że chcę napisać ksią...

źródło: comment_hnVJGzBuZ7frmPGxqBIpy9rNVktRaErA.jpg

Pobierz
  • 35
@Retano: Odnośnie czytników. Sam mam Kindla od dawna i wiem, że nie wystarczy przekonwertować formatu bo się tekst rozlewa. MOBI jest co by nie mówić... problematyczne i kapryśne. W ostatnich trzech dniach pracuję tyle, że spałem łącznie... jakieś 8 godzin, ale gdy tylko dojdę do siebie (mam nadzieję jutro) to przerobię ręcznie całego ebooka jeszcze na mobi, aby miało ręce i nogi i tę wersję również wyślę wszystkim nabywcom od ręki.