Wpis z mikrobloga

#euroweek #oswiadczenie #afera
A oto, dlaczego się tak #!$%@? na gównoburzę wokół Euroweeku. Po serii operacji plastycznych zostałem wysłany do Polski jako ukryty agent.

.
.
.
.
.
A tak na serio - nie każdy o śniadej twarzy jest islamistą. Nie każdy jest nawet muzułmaninem. Mało tego, wśród tak wyglądających ludzi (i nawet noszących turbany!) są ludzie, którzy szczrze muzułmanów nienawidzą i mają poglądy wobec nich - delikatnie mówiąc - dość radykalne. Na tym zdjęciu jest dwóch Indusów (w tym jeden Sikh) i Lankijczyk - Sikh był z wyznania sikhem, Indus chyba hinduistą albo niewierzącym, a Lankijczyk - buddystą. Mieszkałem z nimi przez rok w trakcie zagranicznych studiów, turbo mi pomogli na emigracji.

Ludzie, fobie się leczy. Wychodzeniem z piwnicy, na przykład. Rozmowami z ludźmi innymi, niż my. Dopuszczaniem do swoich umysłów myśli, że nie każdy inny jest mordercą.
Pobierz
źródło: comment_PqXGYibcMnEp7O0DoN7ysstMp5HAlzHb.jpg
  • 19
@mossak: w tej aferze chodzi o pedofilie a nie o sniadych rycerzy. rycerze dostaja przy okazji, sa niejako wisienka na torcie.


@geszue: gdzie koronnym dowodem jest szesnastolatka dająca całusa dwudziestokilkulatkowi. Poczytaj, czym jest pedofilia - według prawa i według medycyny.
@mossak: zasiegnij nowych informacji, bo "dowodow" (ja kto nazywasz) w tej sprawie jest juz znacznie wiecej :)


@geszue: zresztą, jak jest więcej, to nie na wykop, a do notariusza, żeby w razie Twojej śmierci je ujawnił publicznie i na policję, żeby się sprawą zajęła. Przecież ujawnianie dowodów może prowadzić do matactwa ;).
Nie chodzi o islamistów - chodzi o naruszanie równowagi demograficznej. Zamiast sprowadzać Ukrainki i Filipinki żeby zniwelować niedobór kobiet w wieku 20 - 30 lat, rząd sprowadza śniadych dżentelmenów, a nasze kobiety jeszcze mają się z nimi integrować.
@mossak: zaden "lider" czy tam "wychowawca" nie moze sobie pozwolic na takie frywolne relacje z wychowankami. Handluj tym.


@geszue: idź na policję, powtarzam, skoro jestesteś takim specjalistą od bycia wychowawcą, frywolnego zachowania oraz tego, co tam się odbywało.
@mossak: co Ty z ta policja? :) czytam Twoje komentarze, widze ze udzielasz sie mocno w tej aferze, ale jakis strasznie nerwowy jestes i ciagle na policje ludzi wysylasz :)
Nie chodzi o islamistów - chodzi o naruszanie równowagi demograficznej. Zamiast sprowadzać Ukrainki i Filipinki żeby zniwelować niedobór kobiet w wieku 20 - 30 lat, rząd sprowadza śniadych dżentelmenów, a nasze kobiety jeszcze mają się z nimi integrować.


@msuma: nie chodzi o islamistów? W ogóle? Jesteś pewien? Bo przyglądam się temu i takiego szamba rasistowskiego dawno nie widziałem.

Jeśli chodzi o równowagę demograficzną, to widać, jak uważałeś na lekcjach... [#!$%@?, teraz
Pobierz
źródło: comment_gErBwXo24cnZiYokTsMFO4q4aoG7F8Ga.jpg
@mossak: "szambo rasistowskie", aaaa, łoooo, a więc o to Ci chodzi. Dobra, znikam, bo stronię od lewactwa. Ciao.


@geszue: tak, o to mi chodzi. Każdy pedofil powinien być ukarany. I to surowo, nasze prawo zbyt lekko traktuje takie przestępstwa według mnie. Więc tutaj się zgodzę pewnie z niektórymi radykalnymi mirkami. Ale najpierw trzeba to udowodnić. I nie zakładać, że ktoś jest złym, bo ma inny kolor skóry. Bardzo prosta rzecz.