Wpis z mikrobloga

Drugi odcinek z rzędu Misji Futbol bez wszechwiedzącego Borka i muszę powiedzieć, że Pan Szpakowski jest nie do poznania. Naprawdę przyjemnie się go słuchało, nie tylko jego zresztą. Ćwiąkała jak zwykle trzymał poziom, a Smokowskiemu nie odbija tak palma, gdy nie ma obok niego tego lansiarza.

Powrócę jednak do Szpaka. Jeżeli ma on trzymać taki poziom jak w ostatnich odcinkach, to jestem za tym, by Pana Mateusza "ja wiem wszystko, ja znam każdego i dlatego mogę mówić przez 95% czasu programu" Borka zastąpić na stałe Tomkiem Ćwiąkałą, bo w takim składzie jak dzisiaj ten program to czyste złoto. A Boro? Ten gościu rozmienia się drobne. Niech lepiej się skupi na boksie, albo tańcu z gwiazdami jeżeli ma zamiar nadal umizgiwać się do Bońka i zgrywać bossa.

#misjafutbol #pilkanozna #youtube #mecz
źródło: comment_4mb00mayyNcf6nHacXwbfSCesHGHtfwK.jpg
  • 8
@MajowyWurst: Najbardziej merytoryczny odcinek od dawna. Pewnie to przez Ćwiąkałę, który według mnie jest obecnie najlepszym polskim dziennikarzem/komentatorem (btw. wczoraj założył swój kanał). Szpaku i Tomek utrzymali poziom, więc efekt był świetny. Chociaż Tomek w sumie zawsze spoko gada, chociaż czasami odlatuje xd Jakby jeszcze zamiast Szpaka był Twaro lub Pełka to byłby najlepszy program.
Śmieszki i długie historie niech będą w Prawdzie Futbolu dla PRAWDZIWYCH PASJONATUF FUTBOLU OD PASJONATA FUTBOLU