Wpis z mikrobloga

@bocznica: ja tam uwielbiam telefony, słuchawki, gadżety smart home oraz lampy od xiaomi. Wszystkie wymienione przeze mnie przedmioty mają u nich zajebistą jakość i zawsze bardzo serdecznie je polecam (no chyba, że ktoś nie chce się bawić w odblokowywanie bootloadera i wgrywanie lepszego ROMu, to wtedy nie).

Mimo wszystko nie jestem ślepo zapatrzonym fanem marki, bo na niektórych produktach już się przejechałem i widzę, że telewizor mógłby być jednym z nich
ja tam uwielbiam telefony, słuchawki, gadżety smart home oraz lampy od xiaomi. Wszy


@sing: Ja na razie kupuje od nich tylko to co nei potrafi wyświetlac reklam (żarówki, odkurzacz, filtry powietrza), a an wszelki wypadek adblock zainstalowałem na routerze
@bocznica: bo czasem ksjajomi robi sprzęty lepsze niż flagowce za niższą cenę, patrz np. Poco. Albo Xiaomi mi tv, gdzie jedyną konkurencją jest nvidia shield za 9000cbl.

Ale właśnie to robią dlatego że jest tam pełno spyware i dziwnych chińczyków :)
jako towar niezgodny z umową.


@kefaise: a to jest gdzieś napisane jaka jest minimalna szybkość przełączania się pomiędzy portami hdmi żeby coś było telewizorem?
ja tam uwielbiam telefony, słuchawki, gadżety smart home oraz lampy od xiaomi. Wszystkie wymienione przeze mnie przedmioty mają u nich zajebistą jakość i zawsze bardzo serdecznie je polecam (no chyba, że ktoś nie chce się bawić w odblokowywanie bootloadera i wgrywanie lepszego ROMu, to wtedy nie).

Mimo wszystko nie jestem ślepo zapatrzonym fanem marki, bo na niektórych produktach już się przejechałem i widzę, że telewizor mógłby być jednym z nich xDDD


@
@sing: ten telewizor ma pewnie androida, nie zdziwiłbym się jakby sam zainstalował sobie jakiś syf i nie ogarniał tego ¯\_(ツ)_/¯

@diogene: proszę o rzetelne źródło, że urządzenia xiaomi mają spyware. Ale nie interesują mnie sytuacje gdzie ktoś kupuje od lewych sprzedawców, którzy instalują zmodyfikowane oprogramowanie. Tylko oficjalna dystrybucja.