Wpis z mikrobloga

@Multigatawny: Taa... ja to wiem, Ty to wiesz, a jak go zlikwidują, to podatki i tak zostaną.

Zasłyszałem dziś, że ZUS sam siebie napędza, jest wyliczany co roku na podstawie pensji urzędników, które rosną co roku, ob ZUS rośnie co roku. Fake news, czy prawda?
Zasłyszałem dziś, że ZUS sam siebie napędza, jest wyliczany co roku na podstawie pensji urzędników, które rosną co roku, ob ZUS rośnie co roku. Fake news, czy prawda?


@tomeq: xD Tak samo jak paliwo drożeje, bo jest transportowane ciężarówkami, a one spalają drożejące paliwo i koszty rosną.
@tomeq a o tym nie słyszałem ale sam bardzo chętnie bym się czegoś więcej dowiedział. Ogólnie to tak jak przypomnę sobie ceny 10lat temu to teraz wszystko jest droższe o jakieś 50-100%, pamiętam czasy kiedy za paczkę Bake Rollsów płaciło się 2.50, za knopersa złotówkę a praktycznie żaden batonik czekoladowy nie przekraczał cenowo 2zł.
@tomeq: Nie są planowane bo Polacy to barany do strzyżenia i nawet jak jakaś grupa chce coś osiągnąć (np. tak jak ostatnio taksówkarze którzy nie chcą akceptować nieuczciwej konkurencji z szarej strefy) jest wciągana spowrotem do kotła przez resztę społeczeństwa... bo Polacy są na siebie szczuci jak wściekłe psy... i niestety taka tresura trafia na podatny grunt( ͡° ʖ̯ ͡°)
My nie Francuzi i najbardziej to pilnujemy
No nic... ja sobie pracę znajdę za granicą. Angielski znam, techniczne skille też mam, tylko szkoda rodziny...
Będą się smażyć, ci którzy spowodowali rozdzielenie rodzin. A plecy smołą będą smarować im ci ignoranci, którzy nic nie zrobili, by to zmienić.
Mój kraj taki piękny... To nie ironia... Tylko ludzie...