Wpis z mikrobloga

Przecież naprawili je już lata temu


Czyżby? A jak trafiam w gościa w głowę z kałacha i nadal żyje to nadal uważasz, że to naprawili?. To daj mi dowód na to, że to naprawili.

Po co?


Bo ta gra jest na silniku source a nie na source 2 (DOTA 2).

O vacnet słyszałeś może?


Tak, słyszałem i nadal są cheaterzy tak samo jak kiedyś i teraz.
to sie tobie wydaje ze strzeliles mu w glowe xD


Tak 3 dniowa zielonko, trafiłem w łeb, nawet sprawdzałem na replay'u.
Z dzbanami nie mam zamiaru dyskutować bo po co.
@Mate12: i co niby w nich jest nie tak? Nie trafione strzały to raczej kwestia ticku i ich rejestracji, hitboxy są w porządku.
https://www.youtube.com/watch?v=u8R1gs3dygM
I po co Ci source 2? Jak to się przełoży na rozgrywkę? Oczekujesz więcej fps od nowszego silnika? xD Może mniej błędów? xDD
Świetny dowód anegdotyczny, pewnie masz kolegę który zauważył to samo? xD Nie da się zablokować wszystkich cheatów, vac net pomaga automatycznie wykryć graczy którzy
Po to mi source 2 bo chce zeby gra wygladała tak jak wygladac powinna w 2018 roku, a nie jakby została pozostawiona w 2012. Nie da sie zablokowac wszystkich, nie da sie banowac? Dzwine, ze jakos inne tytuly sobie radza z tym fuzo lepiej, spotkanie takiego delikwenta graniczy z cudem.
@Mate12: to wtedy inni będą narzekać, że gra przestała im działać. Po dzisiejszym updacie już widziałem płacze, że wzrosły wymagania. Większość ludzi i tak gra na minimalnych ustawieniach, nie potrzebna jest lepsza grafika.
To już bardziej zależy od społeczności, w każdej grze da się cheatować, wystarczy nowy skrypt który wcześniej nie został wykryty i żaden antycheat go nie wykryje. Nie wiem w jakie gry grasz, że nie spotykasz cheaterów ale tak
@watcher22: vac net analizuje zachowania oszukujących graczy, pewnie bierze też pod uwagę celowanie w postacie za ścianą i inne podejrzane ruchy których uczciwi gracze nie wykonują.
@only ale co to ma do celowania. Mało jest tych co walą na Janka przez ścianę. Samo zbieranie informacji o przeciwniku dzięki wallhack wystarczy by popsuć grę a nie dać się złapać. Nie musisz headshota wallbangiem dawać odrazu
@watcher22: no nie, dlatego wyłapanie haxów jest takie ciężkie. Możesz oglądać OW oszusta i na koniec zaznaczyć, że gra czysto. Jeśli wie jak ma się kryć to jest nie do wykrycia. Dodaj do tego jakiegoś płatnego i niewykrytego wcześniej skrypta i masz gracza który może grać miesiącami zanim dostanie bana.
@only: No ale co z tego? Jak komuś cs nie działa plynnie na pc to niech dp #!$%@? wafla gra w 1.6 albo kupi wydajniejszego kompa. Co do Rusta to mam ponad 2k godzin i gram dosyc "intensywnie", a i tak rzadko spotykam tam haxa - czesciej raczej znajomych admina. (Chodzi l serwery community)
A to ze ludzie beda haxic ze wzgledu na to ze gra jest darmowa to jest nawet