Wpis z mikrobloga

To jest dramat. Tato mój leży 8 dzień w szpitalu i czeka na zabieg. Zero badań totalne zero niczego bo nie jest to potrzebne, wszystko było wykonane wcześniej, leży i czeka i czeka. Może to faktycznie jest aluzja do tego że wypadałoby wręczyć panu doktorowi jakiś upominek. Jednemu pacjentowi kazali przygotować się do operacji, wiać już tabletkę (narkozę) i potem nie zabrali go na zabieg xD to jest hit. Budzisz się po kilku godzinach, myślisz że jesteś "już" po operacji, a to jednak salowa pyta czy będziesz jadł kolację. Dramat ¯\_(ツ)_/¯

#nfz #wroclaw ##!$%@?
  • 10
@Tomcio_W: też mnie to zaskoczyło, ale ostatnią operację miałem ponad 10 lat temu, widocznie coś się zmieniło. Poczytałem trochę i ogólnie przed operacją podaje się tabletkę na uspokojenie które powodują też senność.
@isInteger wiem, że choruje ci bliska osoba i w ogóle z całym szacunkiem, ale czego się spodziewasz po państwowej, niedofinansowanej, zle zorganizowanej i pełnej patologii "służbie", która jest jedną z najgorszych w Europie i gdzie dobro pacjenta nie liczy się wcale? Na prawdę trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że ktokolwiek będzie się tam do czegokolwiek przykładał. Ten system powinien być zaorany do cna. Ale nikt z polityków się za to nie weźmie,