Wpis z mikrobloga

To jest już zwyczajnie bezczelne. Ludzie którzy kupili ten chłam za swoje własne pieniądze dostają w ramach pocieszenia jakąś mikrotransakcyjną walutę o wartości 5$, ale ludzie którzy spopularyzowali to gówno dostają torbę za darmo. Założę się że jedną z takich osób jest ten zakolak z kanału Zagrajnik.TV, ponieważ robił z nowego Fallouta streamy oraz filmy z ciekawostkami i ani razy nie wypowiedział się o tej grze w sposób krytyczny. Bethseda chyba naprawdę chce zająć pierwsze miejsce w rankingu Najbardziej #!$%@?ńska Firma w Branży Growej, zaraz po EA i Activision.

#gry #bethesdasucks #fallout #fallout76
G.....t - To jest już zwyczajnie bezczelne. Ludzie którzy kupili ten chłam za swoje w...

źródło: comment_8p1Yn8xhOBAou60zluoirOd5l9YTgUGU.jpg

Pobierz
  • 13
@Grzolsat no i co zakolak mówił ze to dobra gra? Nie, więc o #!$%@? ten ból dupy. Zapłacili mu być może ale nie mógł.powiedziec że to jakaś dobra gra bo ma rigcz więc rozwiązał to w inny sposób. Nikogo nie okłamał i zrobił w miarę interesujący materiał. Rozumiem że dla ciebie jedyny material o f76 to taki gdzie się jedzie z nim jak po gównie? XD przecież Bethesda od morrowinda nie zrobiła
@KochanekAdmina: Przypadku w którym krytyk, który jedzie gry za każdą najmniejszą pierdołę, nie mówi dosłownie nic w przypadku tak dużej klapy sugeruje, że się zwyczajnie sprzedał.
Nagrał 2 filmy, w których nie wypowiedział ani słowa krytyki, a również streamował, mając bugi przed własnymi oczyma i nic o nich nie pisnął.
Gość jest skończony i tyle, produkt placement najgorszej gry 2018 roku robi, wstyd i frajerstwo.
@Nedkely ale materiał zakolaka nie miał formy recenzji żeby debatować tutaj że powinien być krytyczny. Jego materiał dotyczył innego aspektu gry i zrobił to rzetelnie. Co miał zrobić? Dodać PS. Potwory fajne ale gra #!$%@?? XD jak dla mnie typ rozegrał do mistrzowsko każdy wie że f76 to crap tutaj już nie musiał nic dodawać. Skupił się na innych aspektach gry które wyszły pozytywnie. Jak widać nie wszystko w tej grze jest