Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się sytuacja z #gimbaza. Wtedy to miłościwie rządzący polską edukacją Roman Giertych uwidział sobie #mundurki .
Dyrektorka szkoły ogłosiła konkurs na projekt mundurku. Wygrany będzie noszony przez całe gimbazjum.
Wzięłam udział. Ambitnie do tego podeszłam, to miało byc moje spełnienie marzeń. Moja chwila i zwycięstwo. Matka krawcowa, to nawet wykroje spróbowałam narysować xD
Moje rozczarowanie, gdy nie wygrałam i musieliśmy chodzić, w założeniu, w tunice ze sztruksu, a w efekcie w worku na ziemniaki ze sztruksu, było ogromne. Nienawidziłam od tej pory Anki z 3a...
A mój projekt był idealny (xD), był fuzją mundurków z ecchi i #thesims2 ( ʖ̯)
Nie rozumiałam jak można odrzucić taką wspaniałość na rzecz mnisiej togi.
#szkola #wspomnienia
  • 15
@Pas-ze-mna-owce Rysuje znacznie gorzej :p

@Wozo
@wonsz_smieszek
@Pas-ze-mna-owce
Szefowa chwilę temu poszła, wynagrodzenia naliczone to łapcie. Tamto było bardziej kolorowe i niewinne. Całość utrzymana w niebieskich odcieniach. Sweter z dużym dekoltem ale ugrzeczniony koszulą (choć ta można odpiac), na zimę żakiet. Spódniczka zdecyyyydowwnie przed kolano. Do tego podkolanówki. Kokardka bo kokardki są słodkie.
Na dziewczynach z ładnym biustem całość miała się dobrze opinać ale to polskie gimnazjum więc głównie miseczka B nie
Pobierz StalowaFigura - @Pas-ze-mna-owce Rysuje znacznie gorzej :p

@Wozo 
@wonszsmieszek 
@P...
źródło: comment_uENBwTIsWRMP3b58IHWc5M7y5w5BTgKG.jpg
@Pas-ze-mna-owce U nas chłopcy mieli kamizelki z bawełny. Po miesiącu bykły z nich naciągnięte szmaty.

@wonsz_smieszek strzał w dziesiątkę :D na koniec gimnazjum widziałam jak młodsze dziewczyny zrobiły coś o czym nikt nie pomyślał - przyszły do szkoły bez niczego pod tuniką (a miały być spodnie i bluzka). Ale były dymy!
@Pas-ze-mna-owce Jak kto lubi tzw wtedy solary to czemu nie :) choć fakt, niektóre miały sliczne rysy choć niekiedy oszpecone dziwnymi praktykami modowo-stadnymi.

@wonsz_smieszek Co ciekawe, w owym czasie wolałam nosić się bardziej jak chłopiec więc w głębi serca liczyłam, że będę mogła nosić męski mundurek xD co zapewne było spowodowane okresem buntu nastoletniego, i odpowiadając na twoje pytanie, odnośnie mojej figury, nieakceptacją własnego ciała obdażonego trochę większymi pierśmi jak rówieśniczki (