Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki polecicie samochód będący czymś pomiędzy terenówką a SUVem do 100k? Chodzi mi o auta pokroju np. Volvo XC 90 czy BMW X7.
Co do wymagań to: Moc minimum 220KM, spoko wnętrze i wygoda w podróży, spalanie nie ma znaczenia.
Ogólnie niezbyt wiele aut takiej kategorii znalazłem ale może to wynika z tego że jestem do dupy w researchu, więc wydaje mi się że są jakieś ciekawe propozycje.
*żeby nie było niedomówień to chodzi tylko o auta używane*
#motoryzacja #samochody #suv #suvy #terenowki #4x4 #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #auto #auta
  • 12
@KowalDrugi: wiele cayennów jest zaniedbanych bo serwis wielu przytłacza. Mam znajomego, użytkuje 3.0 tdi po mapie. Przez rok szukał stuków, które pojawiały się czasem na zakrętach, parę dni temu dopiero odkrył, że to poduszki silnika (zdążył cały zawias z przodu zrobić).

Duże problemy miał z centrum dowodzenia, aso wymienia odpłatnie wszystko, cena abstrakcja. Da się naprawić poprzez aktualizacje ale tylko na żądanie klienta.

Wymiana hamulców też kosmos ( ͡° ͜
  • 0
@bigger Chyba że tak, są jakieś wersję z np . Otwieranym okienkiem z tyłu aby można było wygodnie coś przerzucić z kabiny do zabudowanej paki czy musiałbym coś takiego zrobić DIY?