Wpis z mikrobloga

Oszukujo - nazwa.pl edition:

Serwer: ACTIVE CLOUD START - pojemność całkowita 100 GB, na e-maile można przeznaczyć maksymalnie 50% = 50 GB.
"Liczba kont e-mail W ramach serwerów linii Active możliwe jest założenie nieograniczonej liczby niezależnych kont e-mail. (...) Minimalny rozmiar konta to 1 GB."

50 GB/1 GB = 50 kont email =/= nieograniczona liczba niezależnych kont email.

W ubiegłym tygodniu nazwa.pl zmieniła minimalną powierzchnię konta z 500 MB na 1 GB, inaczej mówiąc zmniejszyła parametry wszystkich serwerów o 50% - również klientom, którzy są w trakcie trwania usługi, wykupionej na poprzednich warunkach.

@nazwapl @nazwa_pl
#nazwapl #hosting #webhosting #uokik #oszukujo
  • 24
@prawdziwy-kangur: A czy czasami nie zwiększyli też limitu dostępnego dysku z 50GB do 100GB? Zwiększyli ci też 4x dostępną moc obliczeniową oraz inne parametry. W czym jesteś stratny? Też kożystam z ich hostingu i stratny się nie czuję. Przecież 50 kont pocztowych to jakaś abstrakcyjnie duża liczba na hostingu współdzielonym.
@krzysiekjubilat: zależy, z której usługi korzystasz. Przy Active Cloud Max nic nie zwiększyli. Moc obliczeniowa x4 i "inne parametry" to jest jakaś abstrakcja - ograniczenie "nieograniczonej liczby kont email" do 50, to jest twarda informacja i ograniczenie, w stosunku do oferty, za którą ktoś zapłacił i z której chce korzystać na zasadach, za które zapłacił.
@prawdziwy-kangur: ja akurat używam Active Cloud Start i dla mnie ta zmiana dużo dała na plus bo gdzie indziej znajdę serwer ze 100GB i 8 vCPU za 3 stóweczki rocznie? To przecież wydajność jak na dedyku w OVH z procesorem E3 za 2,5 tysiąca rocznie. Nie wiem jak to wygląda w Active Cloud Max bo to chyba oferta którą wycofali ze sprzedaży? Nie widzę na stronie.
@devones i każdego kto napisez coś dobrego o nazwa.pl będziesz teraz piętnował? Nie wiem co to są multikonta i czy nie było takiej sytuacji jak ze mną że ludzie przestali ci odpisywać bo ich napastowałeś. Pewnie zebrałeś wszystkie konta z których ktoś nie bluzgał na nazwa.pl i uznałeś to za dziwne działania.