Wpis z mikrobloga

@Warszawiok moze byc opuchlizna, moze byc shitowy efekt operacji. Przeszlam dwie i dalej nie moge lewa dziurka oddychac (moze ze 20% przepustowosci) a zatoki i przegroda ponoc ksiazkowe po operacjach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warszawiok po przegrodzie mialo byc cudownie: koniec z "zadyszka", chrapaniem, ciaglym katarem. No i kontrola, druga, kolejna wizyta. 3 miesiace i nie ma efektu? Robimy TK! "Nie no, przegroda lepiej niz z podrecznika, o co pani chodzi!" Wiec moze cos... co by tu... zastawka! Zastawka pomoze! Eureka!
Kij. Kolejne pol roku czekania, kolejne 3 dni w szpitalu, tydzien wygladania jak bokser po srogiej porazce, zwolnienia, dbanie o rane itp... mija w tej
  • Odpowiedz
Przeszlam dwie


@kawazrana: jak to przeżyłaś?
@Warszawiok: Jakie bierzecie teraz leki po FESS?

Jestem rok po operacji, od kilku tygodni bolała mnie głowa, poszedłem na TK w związku z tym że przywaliłem mocno w strop głową. Na TK wyszło że w zatoce szczękowej jest torbiel wielkości 2,5 cm
  • Odpowiedz
@Lapidarny akurat bardzo dobrze, tzn wkurzalo mnie zwolnienie i nieciekawy wyglad nosa, ale ja chyba nie jestem dobrym adresatem pytania, bo mam bardzo wysoki prog bolu, az sie dziwili na oddziale, ze chce wstawac, ze nie chce nic p.bolowego, ze sama, chce wyjsc itp ale tez slyszalam krzyki z zabiegowego, baby na sali tez lamentowsly, se boli, ze glowa, ze ona wstac nie moze itd. Kazdy inaczej
  • Odpowiedz