Wpis z mikrobloga

407619,67- 12,40 = 407607,27

Ech… dwie lewe nogi ( _)

Tak jak wczoraj mi się chciało, tak dzisiaj mi się nie chciało. Jakoś się zebrałem do startu o 5:05 - tym razem w masce, bo choć było zaledwie -1°C i wiatr próbował urwać głowę, to smog był nadal cholernie gęsty - rzędu 150-180% ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na początku szło w miarę, potem nawet się rozkręciłem, ale gdy już dotarłem do najniższego punktu to zaczęła się równia pochyła i cała moc poszła się paść, a ja toczyłem się już tylko siłą rozpędu by koniec końców zamknąć całość żałosnym tempem 5:01 min/km.

I to by było jeszcze akceptowalne, ale… drugi dzień z rzędu się potknąłem i w-------m! Na 100 metrów od domu! Noż kuźwa, żebym jeszcze jakoś mądrze zwinnie przetoczył się po boku czy coś - gdzieee tam, dajesz łapy do przodu, niech skóra amortyzuje upadek będzie dobrze… (ò ó)

Obie łapy pozdzierane, obklejone plastrami, kolano poharatane… Żona akurat już się zbierała to cudem nie zauważyła, ale się zorientuje i znowu będzie tyrada o tym że sobie krzywdę robię i nie powinienem tyle biegać ( ͠° °)

Nic to, może uda mi się wykurować do wieczora na tyle żeby było ok ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego!

enron - 407619,67- 12,40 = 407607,27

Ech… dwie lewe nogi ( ಠ_ಠ)

Tak jak wczoraj mi ...

źródło: comment_aXQKxegmYQ9f7k1uELMLNUFl2adDTzVS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: Krzywdę sobie zrobisz, nie powinieneś tyle biegać!
A tak serio, faktycznie - p. enron - co się z Panem dzieje?! Nie chodzi o tempo, bo wiadomo,że codziennie rekordów na treningach się nie pobija ale o te wywrotki?
Zakochany czy jak
  • Odpowiedz
  • 0
wiadomo,że codziennie rekordów na treningach się nie pobija ale o te wywrotki?


może kurczę te nowe buty? Ale wziąłem nawet mniejszy rozmiar niż poprzednie...

Zakochany czy jak


@tomekkp: tylko bym spróbował xD
  • Odpowiedz
@enron: Taki mogę za sponsorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


śmiej się, ale chyba wezmę ochraniacze - dzieciaki jeżdżą na rolkach to będzie jak znalazł xD

Jakie buty kupiłeś? nie doczytałem, pewnie w weekend wpis jakiś (a zazwyczaj jestem offline wtedy)


@tomekkp: Adidas Supernova ST - już kiedyś miałem i rewelacyjnie mi się w nich biegało, ale zdarłem do reszty. Potem kupiłem nowe, ale po
  • Odpowiedz
@enron: 4 tysiące km? Serio??
To moje "Duramo 7" ok 800-mają i myślę o wymianie bo tak "piszo",że amortyzacji nie ma itd. już właściwie a tu 4k?
  • Odpowiedz
@tomekkp: no tak jakoś wyszło - amortyzację nadal miały dobrą...
Niedawno trochę je reanimowałem - szewc łatał siateczki bo mi palce górą wychodziły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pół roku dłużej za jakieś marne 30zł - profit
  • Odpowiedz
@tomekkp: no swoje kosztowały a że dobrze się biegało to nie chciałem się tak szybko pozbywać ;)
Poprzednie adidasy też w sumie mam, mają lekko dziurawe siateczki ale bywa że na gorszą pogodę je wezmę żeby następnego w głównych butach na sucho biec.
  • Odpowiedz