Wpis z mikrobloga

Polecilibyście jakiś zestaw startowy (najlepiej z edym) do 300 zł? Mam Ijusa S i jestem mega niezadowolony. Cieknie jak cholera, nie da się tego nosić i generalnie jakoś ostatnio za dużo liquidu idzie mi chyba na grzałkę. Nie chce mi się z tym już męczyć... Palę raczej słabe liquidy, bo po prostu lubię sobie puścić chmurkę dla relaksu i smaku - więc wielkość chmurki i odwzorowanie smaków ma znaczenie :). No i może coś co nie przypieka ust jak ten ijust, no ale może to cecha wszystkich epapierosów... nie wiem, nie znam się.


#epapierosy #edym
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mielu: tak, a sklep jest jeden jedyny na świecie i innych nie ma. Polecaj coś innego, przejmij tych wszystkich pytających ludzi, znajduj dla nich sprzęt, wchodź w dyskusje itd. Bo na ten moment jesteś malkontentem i nic nie wnosisz takim komentarzem z dupy poza tym że następnej osobie mi się przestaje chcieć odpisywać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mielu: sam wyżej napisałeś że jest, poza tym pisałem o 2 modelach. Śmiało, poodpisuj ludziom trochę, ja się pogapię i od czasu skrytykuję jak mi się nie spodoba, panie wygodnicki. Poza tym pico jest dostępne. Jak chcesz kupić, to napisz na tagu, ktoś Ci może odpisze jak.
@bezoq: Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko: czy te gotowe grzałki i wata na edymie dają radę? Nie bardzo mam ochotę bawić się w jakieś nawijanie. A wygodnie byłoby mi kupić wszystko w jednym miejscu.