Wpis z mikrobloga

jprdl, nasi rodzice w tym wieku to już czasami i dwójkę mieli, a teraz jak panna poniżej lvl25 ma dziecko to koniec świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jazdunia tak, ale wtedy rodzice zostawali razem i wychowywali wspólnie dziecko, a nie że facet se ucieka i dziewczyna sobie szuka beciaka
@poziomek90: a ja tym młodym samotnym matkom współczuję. Nie znamy ich historii, być może były bardzo zakochane i nie spodziewały się że jak coś pójdzie nie tak to ten którego kochały je zostawi, może po prostu między nimi nie wypaliło z uwagi na inne czynniki, a może jednak to była wpadka z imprezy... Życie nie jest czarno białe, a zabezpieczenia czasami też nie wystarczą. Dlatego nie rozumiem tego całego hejtu na
@kiszczak: Taka zaleta konkubinatów- był fagas i nie ma fagasa. Macierzyństwo to nie jest kupno pieska, więc trochę więcej odpowiedzialności u wszystkich stron i najpierw się żenić, skoro się kogoś uważa za tego jedynego, z którym się chce zakładać rodzinę.

@poziomek90: Dlaczego udostępniasz jej wizerunek bez zgody i wiedzy? Tak trudno zamazać foto?
@poziomek90: to mi przypomina taką jedną, którą poznałem na Sympatii ładnych kilka lat temu. Zdjęcia głównie twarzy, okazała się później zaginioną boją okrętową US Navy. No ale nie raczyła wspomnieć o tym, że ma dzieciaka - wtedy, a był to chyba 2012 rok, też miała 21 lat. Mówiła mi, że wpadka z byłym, zabezpieczali się no ale coś nie pykło. Nie pamiętam w jakim wieku urodziła dzieciaka, ale raczej wcześnie. Próbowała
@PrinsFrans: Sama udostępnia swój wizerunek wrzucają zdjęcia na taki portal, poczytaj regulamin.
@Stenimi: od wtedy kiedy Twoi znajomi, którzy ciągle się bzykają, nie mają jeszcze dziecka. Ile znasz osób, którym rzeczywiście zabezpieczenie nie pomogło?
@jazdunia: nie pisać, że "już nie poszukuje przygód"
Nasi rodzice mieli dwójkę dzieci będąc małżeństwem i najczęściej to była świadoma decyzja a nie wpadka z Chadem a potem szukanie betabankomatu na maszynie losującej beciaków (tinderze) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zexan: Ta, świadoma decyzja. Ruchanie na sianie albo w innych plenerkach aby starzy się nie dowiedzieli, potem wpadka, szybko ślub bo to nie po bożemu i wysyp "wcześniaków". Moja matka urodziła mnie mając lat 29 i