Wpis z mikrobloga

@angela09: Jeśli facet ma na to ochotę to dlaczego mu tego bronić?

Na przykład:
- właściciel samochodu zadowolony, bo nie musiał kombinować gdzie i jak to zrobić.
- wulkanizator zadowolony bo klient zapłacił., działalność przyniosła zysk.
@angela09: Nie każdy ma garaż przy domu, a ja np. nienawidzę, jak ktoś patrzy mi na to, co robię. Dlatego pod blokiem przy aucie nie robię absolutnie niczego, bo takiego mam farta, że zawsze się jakiś somsiad przyplącze i co ja tam przy aucie robię. A że nie mam też narzędzi, to z nawet najmniejszymi pierdołami muszę jeździć po mechanikach.
@korporacion nie umiera się, ale nie każdy lubi się przy tym babrać. Ja odkąd mam koła wymieniam je sam, ale to raczej ze względu na kolejki, gdybym miał zapłacić te 40 zł i mieć problem z głowy w ciągu kilku minut i bez zapieprzania na mrozie, to chętnie bym z tego skorzystał.
@angela09 nie musi miec narzedzi do zmiany kół. Ma AC i ma w pakiecie lawete i popsute kola. Ja naprzyklad nie mam nic w bagazniku bo siedzi tam wielki jak dynia akumulator.
@angela09: gdzie te chłopy... Ja mam dwa kompelty, kupiłem sobie lewarek hydrauliczny za 120zł i klucz do kół za 25 a sama zmiana kół to z 20 min. Jak ktoś woli dać 40zł dwa razy w roku to debil. Bo nawet nie leń- zapakownie kół, dojaz do warsztatu, kolejka, powrót, wypakowanie kół - to więcej roboty niż odkręcenie 16-20 śrub pod domem i 4 krotne podniesienie lewarka ;p
gdzie te chłopy... Ja mam dwa kompelty, kupiłem sobie lewarek hydrauliczny za 120zł i klucz do kół za 25 a sama zmiana kół to z 20 min. Jak ktoś woli dać 40zł dwa razy w roku to debil. Bo nawet nie leń- zapakownie kół, dojaz do warsztatu, kolejka, powrót, wypakowanie kół - to więcej roboty niż odkręcenie 16-20 śrub pod domem i 4 krotne podniesienie lewarka ;p


@MistrzKierownicy: o takich facetów