Wpis z mikrobloga

#gwint

Taki tam fragment z listu otwartego, ze stycznia 2017:

Czego się nauczyliśmy? Nie należy porywać się z motyką na słońce, tak samo jak nie należy łączyć aktualizacji technicznej z wprowadzeniem dużej ilości nowej zawartości. Prawdę mówiąc, powinniśmy byli się wstrzymać i dokładnie wszystko przetestować, zamiast pospiesznie aktualizować grę (z tego wynikł na przykład brak pełnego zwrotu za zniszczenie niektórych zmienionych kart). To, że chcieliśmy żebyście mieli w co grać podczas przerwy świątecznej to jedna sprawa, ale to, że przy okazji namieszaliśmy w grze to już zupełnie co innego.

Chcemy serdecznie przeprosić Was za wszelkie problemy, które spowodowaliśmy — dostaliśmy nauczkę i podobna wpadka więcej się nie powtórzy.

¯\_(ツ)_/¯
  • 8
@Jolly_Roger: właśnie dlatego przestałem wierzyć, że patch grudniowy cokolwiek wyprostuje w tej grze. Zresztą to już nie te czasy, że jedyną alternatywą był dla mnie HS. Jest teraz świetna konwersja MTGA, a już niebawem Artifact. Nie wiem czy wrócę, bo ile można?
@bartleby: wiem, że to niepopularna opinia, ale mi się nawet grafika w homecomingu nie podoba. wcześniej ustawiałeś sobie jakiś avatar Geralta i grałeś na kogoś z avatarkiem Zoltana, wykładałeś karty na stół - była to taka symulacja cięcia w karty(jakby Geralt grał sobie partyjkę z Zoltanem), a teraz "pole gry to pole bitwy" i rzucasz sobie karty w jakieś błoto obok pokracznych dowódców 3d ( ͡° ʖ̯ ͡°