Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski odpalasz apke, skanujesz kod qr, odblokowujesz hulajnoge, odpychasz sie i ŁOGIŃ, w sumie dosyc intuicyjne i proste, ale hamulec pod przyciskiem jest slaby. No i najlepiej jechac po w miare rownej i suchej powierzchni. Jak cos to kodzik polecajacy: Lime Rider has given you $3 Lime ride coupons. https://lime.bike/referral/R76GUIM ( )
@Cesarz_Polski: Da się podpiąć kartę deb/kredyt, jak nie wiesz jak, to niżej dałem opis ze screenem co i jak. Pamiętaj tylko, że jest na pocz. jazdy blokowana równowartość 5$ (ok. 19zł) i po jest rozliczana ta blokada. Bywa, że rozliczana jest natychmiast, po godzinie, w 24-48 godz, a nawet 10 dni roboczych. Różne banki, różny czas. Podpięta wirtualna karta Revoluta rozlicza ok godziny. PKO natychmiast lub kilka godzin max. Idea Bank
@Cesarz_Polski: Powtarzam plus kod na 3 kredyty - RE65TMJ - na poczatek.
iOS i Android (zamiast "płatność", to ikonka w tym samym miejscu) tak samo. W appce Opcje -> Portfel i tu na screenie masz gdzie kliknąć czyli Płatność -> Dodaj Kartę Kredytową/Debetową - dodajesz. Easy! Potem wypożyczasz i blokuje równowartość 5$ (ok.19zł) i po skończonej jeździe rozlicza. Powinno od razu, bywa że w 24/48 godz, a nawet 10 dni roboczych
Pobierz pyrrusowyzwyciezca - @CesarzPolski: Powtarzam plus kod na 3 kredyty - RE65TMJ - na po...
źródło: comment_CZpwWxS7Rc7zgvVZtkaejBleH5419efW.jpg
@Cesarz_Polski: Tak. Tylko w takim miejscu, żeby nikomu nie przeszkadzała, nie na środku chodnika, a przy ścianie, przy stacji rowerowej itp. A, i oczywiście w strefie (na zielono w appce), bo kara niby 25$, ale nie słyszałem żeby ktokolwiek dostał. Już 3 razy zostawiałem poza strefą i luzik na razie.