Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem #wolczanka

czesc. Zauwazlyem, ze sa fajne przeceny na wolczance, nie wiem jaki rozmiar wybrac. Lepiej samemu sie zmierzyc i zamowic czy pojsc do sklepu? Jak wyglada mierzenie w sklepie, w sensie czy dadza mi po prostu pierwsza lepsza czy zmierza mnie centrymetrem i czy w ogole dadza mi ja przymierzyc? (wiem, ze to glupio brzmi ale bardzo rzadko kupuje koszule)
  • 4
@zonley: ja mierzyłem się sam, choć miałem kilka(naście?) koszul przed zakupem u nich, w związku z czym ubrałem się w najlepiej dopasowaną jaką miałem, a później porównałem wymiary tej koszuli z ich rozmiarówką. Wybrałem najbardziej zbliżony i wyszło całkiem przyzwoicie. W pierwszej chwili wydawało mi się że rękawy są nieco za długie, ale po praniu nieco się skróciły i obyło się bez krawca.
@zonley: jak nie przeszkadza Ci zamrozenie gotowki na 2 tygodnie to zamow rozmiar ktory Ci sie wydaje ze jest ok do tego 1 wiekszy i jeden mniejszy. Ja tak robilem jak pierwszy raz zamawialem u nich, teraz mniej wiecej wiem jaki rozmiar brac. Dosc sprawnie zwroty u nich dzialaja.

Zastanow sie czy nie warto doplacic do Lamberta(albo zamow sobie chociaz do porownania i zwroc) - mam jedne i drugie i moim