Wpis z mikrobloga

@BlaziuBlaz: @Boonczeq: Przykro mi, ale jestem #!$%@? jeśli chodzi o terminowość. Moja strona razem ze sklepem miała ruszyć na początku tego tygodnia, ale nadal ciężko idzie. Może uda mi się wszystko poukładać, żeby otworzyć sklep jeszcze w tym tygodniu :)

Tam będzie praktycznie wszystko co robię (jeśli uda mi się nadrobić zdjęcia) a w przypadku tych rzeczy ze zdjęcia - pozostawię kupującemu wybór czy chce wisiorek czy brelok ( ͡
  • Odpowiedz
@Boonczeq: Teraz po prostu siedzę i robię na zapas, także myślę, że nikomu nic nie zabraknie :)

Takich wisiorków/breloków z mechanizmami zatopionymi będzie ponad 40 + breloki z samych zegarkowych mechanizmów conajmniej drugie tyle, także dla każdego starczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@Boonczeq ja wiem, że nie tego się spodziewałeś ale "zależy" xD

Najprostsze mechanizmy i wisiorki breloki z zalanymi mechanizmami ok 20zł. Te bardziej skomplikowane i świecące od 30-50.

Oczywiście dla wykopków będą dodatkowe zniżki/gratisy tak jak zawsze u mnie.

Teraz walczę nad świeceniem, bo nadal to jest "tylko" dodatek który widać raz na jakiś czas przy normalnym użytkowaniu
bkwas - @Boonczeq ja wiem, że nie tego się spodziewałeś ale "zależy" xD 

Najprostsze...

źródło: comment_eAfpRnYnhklExgpEQFepauxjIzdTvRZk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bkwas: Rób sklep, bo takie cudo będzie idealnie pasowało jako dodatek do mojej kolekcji zabytkowych zegarów ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyglądają super!
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@r0k0 w przeciągu tygodnia rusza moja strona www.bido.com.pl tam będzie można wszystko zamówić i zapłacić :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@diarrhoea pewnie, bez większego problemu, szczególnie że o tym myślałem nie wiedziałem tylko czy będzie wzięcie na przypinki ;D będę w hurtowni to znajdę porządne bazy przypinek i zrobię na test parę sztuk - też będzie na stronie :)
  • Odpowiedz