Wpis z mikrobloga

@1988BaZyL: Ja wychowałem się w 37m2 w 4 osoby, dwa pokoje ja z bratem i rodzice, było ciasno ale inni mieli jeszcze gorzej. OP jak widać przyjechał z okolic podlasia i myśli że za 400zł dostanie apartamentowiec w Gliwicach.

400/2 200zł na miesiąc za fajny metraż i jeszcze wybrzydza...
@Rodriquez: Za niewiele więcej masz kawalerkę. Nie mierz wszystkich swoją miarą to że Ty się wychowałeś na tylu nie znaczy że trzeba na to się zgadzać jak jest inna możliwość, za niewiele więcej masz całe mieszkanie (kawalerkę)

Gdyby to było za 500 zł (400 zł + 100 zł opłaty) od 2 osób to byłby lajt.

@Rodriquez: @1988BaZyL: Tam nie ma praktycznie mebli i szaf a w 2 osoby i
@bi-tek: nie mierze wszystkich swoją miarą ale nie uważam że 13m2 na dwie osoby to nie jest dużo. Jak chcesz kawalerkę w Gliwicach za tą cenę to zyczę szerokiej drogi imho i tak jest tanio
, za niewiele więcej masz całe mieszkanie (kawalerkę)


@Rodriquez: Chodzi mi o to że gnieżdżenie się za 1000 zł na 13m2 jest chore gdy mogłem mieć za tą cene 28-30m2 za 300 zł więcej + gwarancje że nie zapłacę ani grosza więcej. Lub mieszkanie 39m2 za 1100 zł + opłaty. Po prostu czasami trzeba dobrze poszukać. i w gliwicach już nie mieszkam tylko obok. Ja w mieszkaniu tylko śpię, ale rzeczy
@bi-tek: zgadzam się bo mieszkam z różowym już 4 lata, jednak typujesz Gliwice(centrum) a później piszesz że mieszkasz poza więc jak mam traktować tą ofertę? Szukasz czegoś w mieście czy na "suburbiach" bo jeśli to drugie to można dostać o wiele lepsze warunki za fajną kasę co jest oczywiste ¯\_(ツ)_/¯ :)
@Rodriquez: Mieszkam w innym mieście (podobnym, obok) "na rynku" praktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspominane mieszkania przezmnie jako alternatywy były w gliwicach 200m od politechniki i na rybnickiej ale dziewczynie nie pasował dojazd do pracy i trzeba było się wyprowadzić.
@Rodriquez: Mieszkam w innym mieście (podobnym, obok) "na rynku" praktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspominane mieszkania przezmnie jako alternatywy były w gliwicach 200m od politechniki i na rybnickiej ale dziewczynie nie pasował dojazd do pracy i trzeba było się wyprowadzić.


@bi-tek: Bliskie miasto obok Gliwic to Zabrze a ono nie ma rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że wspominasz o ochydnym Bytomiu
@Rodriquez: Zabrze, liczę dni kiedy się wyprowadzam. Gliwice przy zabrzu to Stolica co najmniej. Nigdy nie mieszkałem i nie bedę mieszkał w bytomiu ale Zabrze jest takie jak sobie wyobrażałem bytom.
@Rodriquez: Zabrze, liczę dni kiedy się wyprowadzam. Gliwice przy zabrzu to Stolica co najmniej. Nigdy nie mieszkałem i nie bedę mieszkał w bytomiu ale Zabrze jest takie jak sobie wyobrażałem bytom.


@bi-tek: 30 lat mieszkam w tym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba zrobić #wykoppiwo jaka dzielnica?
@Rodriquez: O rynku to słyszłem już żarty na pierwszym roku studiów, jednak z peronem mnie zaskoczyłeś a raczej faktem ze ktoś żartuje z jednej stacji


@bi-tek: Zabrze umiera poprzez drogie czynsze, patrz nawet McDoland się wycofał...
Miasto bez dobrych inwestorów będzie leżeć.