Wpis z mikrobloga

Bulletproofs pre-release

We’re excited to announce a pre-release version of our Bulletproofs implementation, providing a stable interface for creating and verifying range proofs, an important building block for a range of privacy-preserving protocols. For instance, range proofs are important for confidential transaction systems, such as Confidential Transactions for Bitcoin, Chain’s Confidential Assets, and many other protocols, because a verifier can check that secret values, such as asset amounts, are nonnegative


#kryptowaluty #bitcoin
źródło: comment_mY2oak4QdkvHisXwWYxFkJU3u9QzcdN1.jpg
  • 4
bardzo dużo dzieje się ostatnio, aż trudno uwierzyć jak wszystko przyśpieszyło.


@pawlo74: Ja jestem podjarany i naprawdę podziwiam ludzi którzy rozwijają krypto. Niby młode nerdy a krypto rozwijają niesamowicie i tworzą wiele rozwiązań których do tej pory "specjaliści" od kryptografii nie potrafili stworzyć. Smart transakcje wsparte multisigami, dwustronnymi kanałami płatności, zależne od kryptograficznych weryfikacji, dowodów to są tak niesamowite możliwości że naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. To są prawdziwie użyteczne smart
@access_denied: Same koncepcje a nawet gotowe rozwiązania były przed 2017. Poza tym deweloperzy nie nie muszą posiadać ogromnych ilości BTC. Co najlepsze w BTC nie ma jakiegoś chwalenia się, zapowiedzi, dat, budowania hype, zero marketingu. To jest też piękny aspekt tego o czym często wspominam. BTC nikt nie rządzi, nikt nie kieruje się jakąś road mapą, nikt nie patrzy na to jak na PRODUKT za który odpowiada i musi go sprzedać.