Wpis z mikrobloga

Na Twoim miejscu zapuścilibym włosy. Masz bardzo ładne oczy i powinnaś nauczyć się je malować. Wyregulowalabym brwi w salonie kosmetycznym i lekko przyciemniła henną. Nie jesteś brzydka. Dodatkowo masz ładny kształt głowy i ładny nos - jedyny minus to nadprogramowe kilogramy i zła fryzura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: Szanuję za dystans do siebie XD
Muszę Ci powiedzieć, że masz piękne oczy (zazdro, bo zawsze chciałam mieć niebieskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)) i ładny, zgrabny nosek
A komentarzami się nie przejmuj - najważniejsze, żebyś Ty się dobrze ze sobą czuła
  • Odpowiedz
Mówcie co chcecie, ale ja tu widzę potencjał. Ze 20 kg w dół i byłaby laska jak się patrzy, bardzo ładne oczy, reszta zniekształcona przez tłuszcz.

Tyle, że na sugestię że może nie powinna tyle #!$%@?ć, będzie 55 wymówek.
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: nie ogarniam. Na fejsie jestes calkiem inna osoba niz na wykopie xd nie martwi cie podanie linku do swojego fejsa na wykopie? Teraz kazdy komentujacy tu moze obejrzec twoje zdjecia, skad jestes, komentarze pod twoimi zdjeciami... nie wolisz byc anonimowa?
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: ja jestem szczupła i mam niezła cerę a mimo to, jak sobie zrobię zdjęcie bez ułożonych włosów, bez makijażu, przodem do kamery, bez min, czyli tak jak ty teraz, to wyglądam w sumie gorzej. Mam złe rysy twarzy - ty nie. Masz na czym pracować i masz na czym budować poczucie własnej wartości. Teraz nie wyglądasz ani ładnie ani nawet dobrze, ale jak schudniesz i zadbasz o cerę to możesz
  • Odpowiedz