Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem pimpek słabo to rozegrał, skoro pudernica od razu go zlała i powiedziała mu,że jej się nie podoba to zamiast mścić się jak dzieciak z gimbazy dowartościowując się w tak żałosny sposób powinien starać się jak najbardziej tylko potrafi,kwiaty,kolacja i inne bzdety. On wyszedłby przed wszystkimi na fajnego ,miłego faceta,który mimo iż jest dobry został odrzucony,a ona wyszłaby na zimną sukę. A tak? Teraz wszyscy jej współczują a on wyszedł na idiotę przed całą polską. Jak na kogoś tak wykształconego nie bardzo gość jest rozgarnięty, no chyba,że to wszystko jest wyreżyserowane,ale wątpię żeby ktoś dał z siebie ronić debila na cały kraj ,nawet za te rzekome 20 kafli

Co do pary tancerka i drugi pimpek, to gość moim zdaniem jest onieśmielony jej urodą,ale z czasem zobaczy,że panna pomimo,że nieźle wygląda i fajne tańczy nic więcej nie ma do zaoferowania. No chyba,że chce mieć żonę na pokaz. Dla mnie ona jest irytująca,robi głupie miny i śmieje się z rozdziawioną japą jak na pokaz. Wydaje mi się fałszywą osobą.

Ostatnia para tj zakolak i ta dziwna panna z kijem w dupie. Dla mnie to najbardziej zagadkowa para i za uja nie wiem o co tam chodzi. Gość wydaje się w porządku,ale chyba za bardzo nie umie postępować z kobietami. Panna potrzebuje konkretnego bolca żeby się rozluźnić a zakolak się jej chyba boi. Moim zdaniem jakby pokazał,że jest prawdziwym facetem a nie tatusiowatą #!$%@?ą ,która się uwali przed tv z browarem w łapie ,to może coś by z tego było. Można mieć ujowy ryj ale być facetem z jajami,a jemu to się chyba nawet nie chce.
To taka moja opinia z tego co do tej pory widziałem, wiadomo to tylko tv i tylko urywki , nie wiadomo jak jest na prawdę.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 3
@Spejsonik: pudernica nie wyszłaby na zimną sukę, ale on na pieska latającego za dupą która jasno się zdeklarowała..
nikt w dzisiejszej TV nie będzie chciał zrobić z żadnej dziewczyny zimnej suki.. chyba że totalnie przesadziłaby, ale tak to gość nadal na pozycji przegranej

tancerka przeważnie była bolcowana i w odstawkę, a ten jej prawi komplementy z którymi ona nie wie co zrobić, jest traktowana normalnie, a to dla niej nie jest