Wpis z mikrobloga

@Lenaya: może maja coś nie tak w systemie. Ja dzisiaj doładowalem sobie 200 pln które wymienilem na euro. W apce widoczne, płatności przechodziły a ja miałem komunikat ze doładowanie nie poszło xD
@Lenaya: napisz do nich na czacie, prawdopodobnie coś zrobiłeś co im się nie spodobało i przejdziesz weryfikację + pewnie dostaniesz ostrzeżenie , że nie tolerują tego ( czytaj wdrożyli ustawę o praniu pieniędzy), ale mogę się mylić
@zArteq: Niee, zdecydowanie nie. Nie miałam problemu z kontem a mam go od dwóch tyg i płaciłam dotychczas normalnie. Dopiero dziś chciałam zrobić przelew za pomocą innej aplikacji do polski i zablokowało sie niemal od razu
Chciałam tylko przelew do polski zrobić za pomocą transfer go.


@Lenaya: w ogóle transfer go bez problemu zaakceptuje transfer z revoluta? jeżeli tak to sam pewnie skorzystam
@Lenaya: transfergo mowi cos takiego: "Payment must originate from a bank account in your name. Always indicate TGXXXXXX in the transfer reason (reference) field.", chyba nie zaakceptuje tego revolutowego przelewu
@Lenaya: generalnie nie jest to powod zeby revolut zostal zablokowany, a zeby platnosc nie zostala przyjeta po stronie transfergo. dlaczego nie zrobisz transferu bezposrednio do polski z revoluta? powinno pójść szybko i darmowo