Wpis z mikrobloga

#freemium za 0zł już sie nie odnawia? Dostalem smsy, ze wazny jest do 4.11 i odnowi sie automatycznie, ale do tej pory nie mam zadnych nowych minut itp. Wiem,że wycofali jakis czas temu ten darmowy freemium, ale myslalem, ze jeszcze jakis czas bedzie mi to dzialac.
#virginmobile
  • 3
@Kasza17: ej, po co bajki opowiadasz, po pół roku (do tej pory przynajmniej) wysyłało się darmowego smsa i na nastepne pół roku pakiet działał.
@LewackiKrul: jak miałeś ważny do czwartego to może jutro przyjdą darmowe minuty. Tak mi się zdaje że mi się też pakiet kończył, przychodziło ostrzeżenie ze dwa razy ale wszystko odnowiło się i na razie działa. Tylko cena paczki smsów dodatkowych sie zmieniła.
@LewackiKrul: miałem to samo. Dodatkowo nie mogłem przejść na mini3, bo musiałem najpierw zrezygnować z freemium (który się nie odnowił, mimo SMSów, że się odnowi). Wyłączyłem freemium, dostałem komunikat, że zostanie wyłączony w ciągu 24 godzin, ale nie został... i byłem uziemiony, bo nie mogłem włączyć żadnego innego pakietu.... Dopiero kontakt z BOK pomógł.