Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie i Panie pisze tutaj bo jest rozgłos i sporo ludzi którzy mi mogą pomoć. Uczę się, ostatnio miałem 2 tyg przerwy na zwolnieniu i się tak rozespałem, że chodzę spać o 5, wstaje o 14, a do szkoły mam na 8. Dziś się zlękłem bo miałem 2 budziki nastawione i nawet nie pamiętam kiedy je wyłączyłem a uczyć się trzeba. Jakieś protipy jak szybko się doprowadzić do normalnych godzin? Liczę na Was Mirki i Mirabelki. Jest nieciekawie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
ee41ffde30: Zostawic zone? Chyba jestem na to zbyt odpowiedzialny.. male dziecko potrzebuje rodziny.. nie wiem co dalej robic. Kazdy ruch wymaga duzo energi, a ja juz jestem na wykonczeniu. Z zawodem jaki mam to ja wybieram miejsce pracy, tyle dobrze. Z drugiej strony szybko sie przyzwyczajam i nie lubie zmian. "ustawic" manipulantke? Mowia mierz sily na zamiary. Terapia rodzinna odpada, to zawsze ja jestem wszystkiemu winny, predzej ona mi zalatwi terapie