Wpis z mikrobloga

@husky83 w tej szkole konkretnej szkole byłem pierwszy raz na I turze. Ale ta szkoła wygląda identycznie jak moja do której chodziłem 30 lat temu. Chyba miałem prawo się zdziwić skoro wszystko inne dookoła się zmieniło na mega lepsze ? Tym bardziej, że moje dziecko pójdzie do niej za rok! ()
@marw007: Ale wrzuciłeś do zdjęcie korytarza szkolnego, prawdopodobnie budynek a'la "szkoła tysiąclecia" - i co? Okna w miarę nowoczesne, czysto, funkcjonalnie. Owszem nie ma wodotrysków, wyczesanych kafelków i nowoczesnego wyglądu, ale jest funkcjonalnie i daje radę.
Remont takiej placówki, by wyglądała (od wewnątrz) nowocześnie to są niebotyczne pieniądze, które osobiście uważam że lepiej wpakować w szkolenie kadr czy ciekawe programy edukacyjne.

No chyba że tego też nie ma xD
@marw007: To u mnie wręcz przeciwnie. Musiałem kilka miesięcy temu zwiedzić 30 szkół, by rozwieść urny na lokalne głosowanie i to co ja miałem, to jest przepaść między tym co teraz jest. Nowe hale, zajebiste boiska, w klasach każdy nauczyciel miał komputer, w większości był jeszcze rzutnik. #!$%@?, w jednym LO to nawet były kanapy na korytarzach i pokoje ciszy xDDD Ja to musiałem siedzieć na schodach i podłodze, a oni