Wpis z mikrobloga

"XDDD anon odkrywa że młodzi ludzie uprawiają seks i że dziewczyny go lubią zwłaszcza z przystojnymi XDDD"
No nie, ale że dla 20-letniej ONSy są już oklepane to trochę szok. To jest chyba najgorsza rzecz w przegrywie, że nie masz wyboru - jeśli jakimś cudem znajdzie się dziewczyna która weźmie cię pod uwagę jako opcję numer 50 (oczywiście jeśli będziesz odpowiedni zarabiał), to będziesz musiał udawać że jej przeszłość - gdzie każdy trochę przystojniejszy kolega któremu akurat stanął i miał trochę miejsca rozładowywał napięcie seksualne - ci nie przeszkadza, albo zakładasz klapki na oczy i naprawdę wmawiasz sobie jak to cię nie kocha i przytulasz się do niej wieczorami, udając że wszystko okej. Jeśli nie przygarniesz takiej, nie masz wyboru: zostajesz prawdopodobnie sam do końca życia.
+Nie hejtuje nikogo za uprawianie seksu, chodzi tutaj o kontekst, gdzie dziewczynie nudzi się jednorazowy całonocny seks, a anon nawet jeszcze za rękę nie trzymał czy nie był na spacerze. To nie jest np. jej wina że czyjeś życia tak wygląda, ale jest to trochę smutne.
#przegryw #tfwnogf #tinder #stulejacontent #feels #depresja #zalesie #gownowpis
hauser15 - "XDDD anon odkrywa że młodzi ludzie uprawiają seks i że dziewczyny go lubi...

źródło: comment_bjOtuVcPENamnMbRRNJM7NfQFaXXq8U5.jpg

Pobierz
  • 92
@hauser15: Ten kontrast jest naprawdę przybijający. Młodzi ludzie mają seks na zawołanie, stał się towarem dostępnym na wyciągnięcie ręki i wręcz się przejada, zaczyna nudzić a gdzieś z boku tej karuzeli stoisz ty, anon 20+, który się nie załapał i pozostaje oglądać przelatujące przez palce życie.
Nie wymagam od życia 2 ons tygodniowo, chciałbym mieć po prostu dziewczyne, która mnie zaakceptuje, pokocha, będziemy się wspierać i z nią doświadczę bliskości, intymności,
Bardzo chciałbym znać powód dla którego mój post usunął moderator. Może i pierwsze zdanie nie było zbyt parlamentarne, ale przecież miało jedynie pokreślić wymowę, a nie kogoś urazić. Poza tym co to za wybiórczość w osądach, skoro mnie mogą #!$%@? nazwać i jest okej, a ja używając pewnego zwrotu po to, by podkreślić formę - mam usuwane. Moderacjo - miejcie choć troszkę godności i rozumiejcie kontekst. Jak powiem "ale ty jesteś głupi
Jaki ty jesteś naiwny człowieku xD Na takie przygodne #!$%@? z facetem 10/10 zgadzaja się głownie szare myszki które codziennie mijasz na ulicy a w życiu nie powiedziałbyś ze siedzą na tinderze.


@Polkopsky: Weź mi tutaj nie sprzedawaj dziadostwa, bo to że tak robi duża część, to nie znaczy że wszystkie. Żyjesz na planecie zwanej "urojenia i generalizacje". Jasne, że znajdziesz od groma takich kobiet, ale to nie jest żadna reprezentacja.